Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Co dla was oznacza bycie aktywnym fizycznie?

napisał/a: kamila.dietetyk 2019-07-24 08:28
Cześć :)
powiedzcie mi proszę jaka jest wasza definicja osoby aktywnej fizycznie? Czy uważacie, że pójście na siłownie/fitness 3-4 razy w tygodniu to wystarczająca aktywność?
napisał/a: pola_267 2019-08-14 08:04
Podstawą aktywności fizycznej jest jej regularne wykonywanie :) nie można być aktywnym fizycznie ćwicząc bądź uprawiając sport od przypadku do przypadku. Chodzi o odpowiednią częstotliwość. A tak bardziej z naukowego punktu widzenia, aktywność fizyczna to ruch, praca naszych mięśni, wysiłek.
napisał/a: kamila.dietetyk 2019-08-19 08:57
Zgadzam się. Moim zdaniem lepsze będzie regularne spacerowanie czy jeżdżenie na rowerze niż zrobienie mocnego treningu raz na jakiś czas. Regularność to podstawa :)
napisał/a: bajowaOla 2019-09-20 20:25
kamila.dietetyk napisal(a): Cześć :)
powiedzcie mi proszę jaka jest wasza definicja osoby aktywnej fizycznie? Czy uważacie, że pójście na siłownie/fitness 3-4 razy w tygodniu to wystarczająca aktywność?

Dla mnie aktywność fizyczna to ćwiczenie z przyjemnością i niezależnie czy raz, dwa czy trzy razy w tygodniu. Ważne by coś robić.
Lena Cuzo
napisał/a: Lena Cuzo 2019-09-25 10:55
Dla jednych przejechanie 20 km rowerem to wzmożona aktywność fizyczna a dla innych ledwo rozgrzewka :D