Fit ball - sposób na jędrne ciało!

napisał/a: ~Elajza 2010-12-27 10:10
Słuchajcie, byłam w zeszłym tygodniu na zajęciach fit ball w jednym klubie fitness - rewelka! Miło, przyjemnie, zabawnie (zwłaszcza, jak wszyscy spadają z piłek) i naprawdę uważam, że to chyba najprzyjemniejszy sposób na wymodelowanie sylwetki i zrzucenie paru kilo!
Ktoś był? Jak wrażenia?
napisał/a: ~gosia 2010-12-27 13:26
ja też chodzę na piłeczki ;] i gorąco polecam ! ;]
napisał/a: ~Elajza 2010-12-27 13:30
~gosia napisal(a): ja też chodzę na piłeczki ;] i gorąco polecam ! ;]


Super, co nie? :)
A mieliście takie zadanie, żeby stanąc na piłce? Mi to nie wydchodzi :P
napisał/a: lady-bird 2010-12-27 21:30
A jakie to są piłki? Male czy duże? Chodziłam kiedyś na zajęcia z takimi i takimi. Zajęcia z dużymi piłkami nazywały się Body ball i głównie polegały na ćwiczeniu koordynacji, np. siedząc albo robiąc brzuszki na piłce. Natomiast na zajęciach z małymi piłkami (miały kształt taki nieco spłaszczony) i te piłeczki wkładało się pod plecy albo się na nie naciskało dłońmi albo ściskało kolanami.
napisał/a: ~Elajza 2010-12-28 22:51
lady.bird napisal(a): A jakie to są piłki? Male czy duże? Chodziłam kiedyś na zajęcia z takimi i takimi. Zajęcia z dużymi piłkami nazywały się Body ball i głównie polegały na ćwiczeniu koordynacji, np. siedząc albo robiąc brzuszki na piłce. Natomiast na zajęciach z małymi piłkami (miały kształt taki nieco spłaszczony) i te piłeczki wkładało się pod plecy albo się na nie naciskało dłońmi albo ściskało kolanami.


U mnie były duże, wręcz ogromne. O małych nie słyszałam. A które są lepsze do ćwiczeń?