Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Kawa: czarna czy z mlekiem?:)

AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2016-04-03 17:32
Kawa: czarna czy z mlekiem?:)
napisał/a: Margerytka28 2016-04-05 08:43
Lubię i taką i taką, z mlekiem piję kawę wtedy, jak chcę ją sobie bardziej wyłagodzić, dodać jej charakterystycznego mlecznego charakterku, ale w ciągu dnia piję też czasem czarną, np wtedy jak mam nowa kawę ( ostatnio https://ekoitalia.pl/62-kawa-ziarnista ) i chcę sprawdzić jaki ma swój naturalny, pełny smak, bez polepszaczy typu mleko czy cukier.
Polecam takie testy:)
napisał/a: justyna0 2016-04-10 09:43
Ja piję ze spienionym mlekiem, chociaz wiem ze to wtedy bomba kaloryczna, ale kawy nie umiem sobie odpuścic...
napisał/a: jolaak 2016-04-10 21:12
z mlekiem i miodem:)
crazyinlove
napisał/a: crazyinlove 2016-04-13 11:13
Ja nie słodzę i dla mnie bez mleka nie ma w ogóle kawy... :) Tylko sypana i z mlekiem, najlepiej z tłustym :)
napisał/a: andzia_866 2016-04-13 11:56
Ani taka ani taka, od dawna zamieniłam czarną na zieloną. Kawa zielona mielona jest zdrowsza i po prostu smaczniejsza. Koleżanka mnie kiedyś namówiła na taką w pracy i się przestawiłam z niezdrowej czarnej na dużo lepszą zieloną. Trochę wkręciłam się w temat zdrowej żywności i nie tylko kawę zamieniłam na zdrowszą ale i mąkę oraz olej. Już nie chodzę do supermarketów po takie produkty tylko zamawiam stąd http://www.naturalniezdrowe.com.pl/ Szukajcie takich produktów, które mają logo "naturalniezdrowe" te produkty są z naturalnych produktów, bez żadnych dodatków.
napisał/a: wajsroj 2016-04-13 13:16
w ogole nie pijam kawy.
napisał/a: ela1595 2016-04-20 07:40
Ja lubię i taką i taką. Jak piję z mlekiem to kupuję takie z magnezem. Ponadto lubię kawę mieloną Illy Espresso Dark http://www.sklepkawa.pl/pl/c/Kawa-Mielona/61 Jest odpowiednio mocna i aromatyczna, w dodatku bardzo mi smakuje rano jak jestem totalnie zaspana. Potrafi postawić na nogi :D.
napisał/a: rosirosi 2016-07-08 08:43
W takie upały jak teraz lubię pić kawkę wieczorem, koniecznie na słodko :) czasem miód, a czasem syropy :) Do tej pory kupowałam takie w bardzo klasycznych smakach, zwykle orzechowe czy rumowe. A kosztowałyście kiedyś kawy z syropem tiramisu albo pralinowym? Tutaj znalazłam takie szalone smaki http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akcesoria_Dodatki-i-akcesoria-do-kawy_Syropy-do-kawy-187.html , jestem ciekawa, jak sprawdza się takie połączenie :)
dominika82
napisał/a: dominika82 2016-07-22 11:23
Uwielbiam z mleczkiem i cukrem! :D Ale ostatnio się na tym złapałam, że pijałam jej za dużo a mleko też jest kaloryczne.. a z takiej czarnej to ja nie mam zadnej przyjemnosci :( Więc teraz pije kawe maks 2 razy dziennie, a pomiędzy kawami pijam green tea teekanne ;) Taka troche detoksykacja ;D
napisał/a: tosia93 2016-07-22 20:36
To już zależy jaką kto lubi. Grunt to pić taką kawę, jaka Wam smakuje. Ja uwielbiam pić czekoladę. Ale nie taką zwykłą, tylko taką jak z https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Czekolada/94 Takie napoje mają wyjątkowy smak i zostają w ustach na długo. Sami spróbujcie :)
napisał/a: majka332 2016-07-25 12:49
Kawa bez mleka. Kawa mlekiem odpada. Jeśli kawa to tylko coś z http://www.graymoka.pl/ Kawy rozpuszczalne mi nie smakują.