Rehabilitacja Rzeszów

napisał/a: milena33 2013-06-23 13:18
Drodzy kochani, czy ktoś może polecić dobrego specjalistę od rehabilitacji na terenie Rzeszowa lub w okolicach? Pracuję w biurze, czasami więcej niż 8 godzin dziennie i jak to w takich sytuacjach bywa, miewam uporczywe bóle kręgosłupa. Chciałabym chociaż trochę sobie ulżyć. Znajoma mówiła, że chodziła do Bogusława Mazura z Rzeszowa, podobno jego techniki są bardzo skuteczne, a wizyty przyjemne. Czy ktoś może korzystał z usług tego specjalisty? Ewentualnie proszę o namiary na zaufanego rehabilitanta.
napisał/a: ~Anna 2013-06-23 15:24
Bardzo polecam gabinet AD-MED na ulicy Witkacego, znajduje się na terenie przychodni. Rehabilitantki są miłe i bardzo kompetentne ich strona internetowa http://www.admed-rehabilitacja.pl/, mnie bardzo pomogły za co jestem im ogromnie wdzięczna.
napisał/a: ~Edyta 2013-10-21 12:09
Ja polecam pana Piotrka z husarmedu. Zna się na rzeczy, ma swój sprzęt i na serio pomaga. jest w internecie kontakt www.husarmed.pl
napisał/a: Iza_99 2018-10-01 09:29
Witam
Tylko i wyłącznie Bogusław Mazur z Rzeszowa. Miałam skrzywienie kręgosłupa od wymuszonej pozycji przy pracy przez co musiałam zmienić zawód. Problemy wiadomo zostały. Byłem na wizycie, miałem zaleconą terapię, później w domu jeszcze ćwiczenia uzupełniające. Jestem w sumie już po 4 miesiącach aktywnego wracania do zdrowia i jestem zadowolona z efektów.