W jaki sposób przeprowadzić detoks?

Agnieszka33334
napisał/a: Agnieszka33334 2010-04-26 14:10
Jak długo powinna trwać kuracja?I co zrobić żeby jak najdłużej utrzymać efekt-dobrze się czuć i świetnie wyglądać?
bozusia
napisał/a: bozusia 2010-04-26 22:19
jeśli masz na myśli dietę oczyszczającą wpisz w wyszukiwarce hasło :detoks-dieta oczyszczająca,wyskoczą ci wszystkie informacje;jeśli próbujesz zerwać z nałogiem to radzę specjalistę
Bombi
napisał/a: Bombi 2010-04-27 02:16
Kochana ale jaki detoks? jeśli chodzi o dietę proponuję włączyć duże ilości wody:)zielonej herbaty. natomiast jeśli chodzi o toxyny - tutaj soki warzywne tylko i wyłącznie :) posiadają dużo antyoksydantów. kuracja tygodniowa. tylko nie w nadmiarze (czyt. sok na śniadanie, obiad i kolację). W skład różnego rodzaju ziołowych mieszanek oczyszczających wchodzą przeważnie łopian większy (poprawia przemianę materii, działa żółciopędnie i moczopędnie), fiołek trójbarwny (działa lekko moczopędnie i odtruwająco), wiązówka błotna (działa żółciopędnie i moczopędnie), tamaryndowiec (stymulujący pracę przewodu pokarmowego i działa łagodnie przeczyszczająco), karczoch (regeneruje komórki wątrobowe i usprawnia ich działanie), morszczyn pęcherzykowaty (przyspiesza przemianę materii, działa łagodnie przeczyszczająco).
Gusiaki
napisał/a: Gusiaki 2010-05-02 15:15
Taki detoks jest bardzo szkodliwy dla zdrowia, bo pozbywamy się witamin z organizmu. Można schudnąć trochę, oki, ale to tylko dzięki temu, że pozbędziemy się wody z organizmu i nasze mięśnie nam zwiotczeją ale tkanka tłuszczowa dalej pozostanie.