Your Shape - co myślicie?

napisał/a: miisiaa 2010-04-01 21:42
Kochane Kobietki. Jako, że jestem bardzo otwartą osobą, która uwielbia ludzi, chce się z Wami podzielić kolejnym fenomenalnym wynalazkiem, przeznaczonym z myślą o nas :) W codziennym życiu, jestem tak zajęta i zmęczona, że moje chęci uprawiania jakichkolwiek ćwiczeń lub uprawiania sportu kończą się jedynie na marzeniach "fajnie byłoby móc wyskoczyć na miasto i zapisać sie na aerobik, fitness itd..." - no i jeszcze mieć na to wszystko kasę :) W dzisiejszych czasach, gdy po ciężkim dniu, mamy ochotę zamknąć się w czterech ścianach, zapragnąć by nikt nam nie przeszkadzał, i jednocześnie zadbać o swoje ciało - propozycja Your Shape, jest wspaniałym rozwiązaniem dla każdej z Nas. Każda napewno marzy o tym, by mieć zadbane i zgrabne ciało i nie wydawać na to całej miesięcznej wypłaty. Your Shape (cena ok 150-200zł).
Produkt firmy Ubisoft podejmujący tematykę szeroko pojętego fitnessu. W centrum zainteresowania znajduje się problematyka utrzymania odpowiedniej figury. Jedną z głównych cech omawianej produkcji jest zastosowanie specjalnej kamery, sprzedawanej w zestawie razem z grą. Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki kamera wykonuje dokładny skan naszego ciała. Gra następnie ocenia jego poszczególne partie oraz proponuje serie ćwiczeń.
Dysponujemy naturalnie pełną swobodą w wyborze podzielonych na kilka grup lekcji treningowych, a także możemy ustalać czas trwania poszczególnych sesji. Prace nad poprawianiem figury możemy rozłożyć w czasie nawet na kilka tygodni.
Gra na bieżąco podpowiada w jaki sposób możemy poprawić wykonywanie poszczególnych ćwiczeń, a po zakończeniu każdej sesji wyświetla szczegółowe podsumowanie. Interfejs jest bardzo czytelny, pomagając w szybkim dotarciu do pożądanych ćwiczeń.
Your Shape - coś w sam raz dla Ciebie? A może masz zastrzeżenia? Odpowiedz w tym dziale.
Ineluki
napisał/a: Ineluki 2010-04-02 12:37
Pogoda zachęca teraz raczej do aktywności na polku, więc ja zostaje przy rowerze, spacerach. A w razie czego stepper też posłuzy