Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Domowe pupile

napisał/a: samsam 2006-07-20 14:33
Dlaczego nikt nie chce napisać o swoich pupilkach? A może nie macie żadnych zwierzątek? Ja niestety nie mam. Kiedyś miałam pieska, kundelka, ale niestety już nie żyje. Mój mąż, tzn. jego mama ma kotka persa. Fajna przytulanka, ale bardzo zakochana w moim mężu (aż za bardzo ).
Ja zawsze marzyłam o labradorze biszkoptowym. Jak będę miała dom to zapewne kupimy sobie labradorka.
napisał/a: ami1 2006-07-20 19:59
Ja też uwielbiam labradorki i bernardyny. Za małymi barnardynkami to wprost szaleję. Ale póki co mamy mieszańca. Nazywa się Znajda. Znaleźliśmy ją rok temu. Był ogromny skwar a ona biedna ledwo szła. Stwierdziłam, ze damy jej coś do picia i jedzenia. Wzięliśmy ją do domu. Była naprawdę zabiedzona. Taka wychudzona, zszarzała i z mnóstwem kleszczy. Zaraz usnęła. No przecież nie mogliśmy jej wyrzucić. I tak Znajda pozostała z nami do dnia dzisiejszego:). Dziś jest naprawdę ładna. Zamieszczę jej zdjęcie, jak już tylko je zrobię.
napisał/a: samsam 2006-07-21 13:17
Ja widziałam zdjęcia Znajdy. fajna psinka. Bardzo dobrze zrobiliście, że ją zostawiliście.
napisał/a: mesma 2006-07-22 00:30
ja mam pieska a raczej suczke nazywa sie Kasa to 7 letni Stafik jest straszna cwaniarą otwiera sobie drzwi godzinami przesiadywalaby w wannie i nauczyla sie nawet odkrecac kurki ( co nie jest najleprze bo mamy wodomierze ) jest mala i troche spasina ( to wynik sterylizacji - przymusowej niestety nam sie troche pochorowala w zeszlym roku)ale i tak jest śliczna
napisał/a: Marusia 2006-07-22 22:11
Mam psa- czteroletniego owczarka niemieckiego. Wabi się Gandi :D. Nie odkręca kurków, za to otwiera sobie wszystkie drzwi i furtki (z przymusu zamykamy wszystko na klucz- z klamkami i ryglami radzi sobie bez problemu). Jak był mały, to był też specjalistą od rozwiązywania sznurowadeł :)
napisał/a: ami1 2006-07-23 14:49
No to dziewczyny dołączcie zdjęcia waszych ulubieńców Chętnie poogladam, bo wielbiam pieski.
napisał/a: indiend 2006-08-11 18:19
ja mam sunię rasa shih-tzu ona jest taka kochana, że po prostu nie wiem jak mogłabym bez niej żyć ma dopiero 7 miesiecy. Nie wiem jak sie tu zamieszcza fotki...pomozcie to Wam ją pokarze....
napisał/a: ami1 2006-08-14 22:52
Instrukcję dodawania fotek zamieściłam w temacie tatuaż. Mam nadzieję, że nie będziesz miała większych problemów .
napisał/a: indiend 2006-08-15 10:04
Podobnie jak przy tatuazu wklejam linki do fotek znowu za duzy rozmiar
http://img135.imageshack.us/my.php?image=s5000737ly5.jpg
http://img148.imageshack.us/my.php?image=s5000739uk1.jpg
napisał/a: samsam 2006-08-16 07:45
Fajną ma fryzurkę
To bardziej taki pies maskotka, pewnie uwielbia pieszczoty
napisał/a: indiend 2006-08-16 10:07
Teraz ma juz dluzsze wloski i czeszę ją w dwie kiteczki Oj tak uwielbia pieszczoty... ciągle się o coś prosi, i nawet jak coś spsoci to nie potrafię się na nią złościć
napisał/a: samsam 2006-08-16 14:20
To chyba jes młody piesek?
A czy takie rasy wymagają szczególnej pielęgnacji?
Moja teściowa ma kota persa. Sierść ma też bardzo długą i musi być co jakiś czas czesana, trzeba jej wycinac kołtuny, jak się porobią. Tak więc, nie jset tak łatwo.
Twoj apsina tez ma długą sierść, więc podejrzewam, że codzienna pielęgnacja musi być.