Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Kabina prysznicowa

napisał/a: bibis28 2018-02-15 18:02
Cześć dziewczyny,
Potrzebuje porady dotyczącej kabiny prysznicowej. Ostatnio w modzie są kabiny bez brodzika, zastanawiam się które wygodniejsze? bez czy z? Które z nich lepiej wyglądają? Proszę o jakieś sugestie bo na chwilę obecną podoba mi się jedna bez brodzika w całkiem przyzwoitej cenie:)
napisał/a: baki2 2018-02-18 22:47
Według mnie koniecznie bezbrodzikowa. Jest dużo prostsza w czyszczeniu,. większa, bezpieczniejsza dla osób starszych.
Można też fajnie ją ozdobić laminatem lub wydrukiem. Fantastycznie prezentują się kwiaty, kamienie, rośliny w łazienkach. Obczaj sobie ten temat na pintereście albo stronach firm zajmujących się wydrukami do łazienek, np tutaj: https://www.wydrukinaszkle.pl/szklo-laminowane-w-lazience/1-13
napisał/a: andzia_866 2018-02-19 11:14
To zależy np. czy masz dziecko? bo małe dziecko dobrze się kapię w brodziku. Ja wolę z brodzikiem, tak się przyzwyczaiłam, nie wyobrażam sobie mieć bez brodzika :) Poszukaj może w Lazienka Plus, tam kabin masz od groma z brodzikiem i bez i porównaj.
napisał/a: bibis28 2018-02-22 09:57
Andzia widziałam w tym sklepie ładne kabiny, właśnie mam kilka na oku tylko nie wiem jeszcze na pewno na jaki rodzaj kabiny się zdecydować :) jedni twierdzą, że lepsze są z brodzikiem, inni bez. Zdania są podzielone. Myślę, że to raczej chodzi o indywidualne podejście i gust. Mąż namawia bardziej do takiej z brodzikiem. A co co dziecka - tak mam, ale ma 5 lat to juz za dużo do kąpieli w brodziku.