Kosze na śmieci do kuchni i łazienki - co polecacie?

napisał/a: annakyp 2019-02-23 12:04
Cześć. Mam temat w sumie banalny, ale pomyślałam, że czemu nie?
Ostatnio przy wymianie worka spadł mi kosz na śmieci i peknął sobie ;) No i teraz musimy z chłopakiem kupić nowy kosz. Przy okazji pomyslałam, że może weźmiemy też coś niedużego do łazienki i do pokoju.
Możecie polecić jakiś "nietłukący" się i ładny komplecik? W markecie koło nas nie znalazłam nic jednego typu. W sumie to nic ciekawego tam nie było. A w internecie nie za bardzo chcę kupować, bo nie wiem co mi tak naprawdę przyślą.
napisał/a: Erebu 2019-02-25 14:12
A jaka pojemność kosz cię interesuje? Może od razu zainwestować w 4 kosze do segregacji? :)
napisał/a: Erebu 2019-02-25 14:23
ehh... doczytałem że to do pokoju i łazienki... więc segregacja odpada.
napisał/a: annakyp 2019-03-01 09:11
Erebu napisal(a): A jaka pojemność kosz cię interesuje? Może od razu zainwestować w 4 kosze do segregacji? :)

Dzięki Erabu za odpowiedź. Rzeczywiście chodzi o kosze do kuchni i łazienki. Kosze do segregacji są ok, tyle że na takie zrzuciliśmy się z sąsiadami na klatce w bramie, więc posegregowaną drobnicę tam zrzucamy - w domu dodatkowych pojemników nie potrzebujemy.
napisał/a: beatkadryb 2019-03-05 09:18
Jak boisz się żeby taki kosz nie pęknął to może coś metalowego zamiast plastiku? Chociaż w przypaku metalowych koszy jest podobnie jak z tworzywem - zależy na jaką jakośc trafisz.
Ja miałam u siebie kosze Alda, Brabantia i Rubbermaid. To są sprawdzone marki, z czego Alda jest z Polski. Marketówek raczej unikam, ale to bardziej przez wzornictwo. Nie znalazłam po prostu nic "no name" co by mi się podobało :)
Aha. Z markowymi koszami jest tak, że zazwyczaj mają różne wielkości i kolorystykę z tej samej linii tak że znajdziesz zarówno coś do kuchni , jak i do pokoju czy łazienki
napisał/a: annakyp 2019-03-13 09:23
Ok. Dziękuję za podpowiedź, sprawdzę sobie te marki ;)