Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Pralnia dywanów we Wrocławiu

napisał/a: Renata653423 2018-09-13 11:46
Cześć. Pilnie poszukuję dobrej pralni dywanów, gdzie nie używają toksycznych, ostrych detergentów, które mogą uczulić dzieci. powód jest prosty - niebawem moja kruszynka będzie raczkować i nie chcę ją narazić na potencjalne niebezpieczeństwo związane z alergią lub uczuleniem. pozdrawiam.
napisał/a: olenka797 2018-09-14 11:13
Witam. Moja przyjaciółka miała identyczny problem i też długo szukała odpowiedniej pralni, gdzie się zajmują praniem dywanów pod dzieci. sama widziałam, że dywany były czyste i estetyczne, a zapach była delikatny i nie drażniący. wzięłam od niej numer telefonu od tej firmy i można śmiało dzwonić.
514 514 824. powodzenia.