Cienkie i długie włosy?

napisał/a: sandra-107 2010-08-16 16:41
Zapuszczam włosy, które obecnie sięgają mi za ramiona. Niestety są bardzo cienkie. Jak sprawić, by włosy długie, ale cienkie dobrze wyglądały? Nie modeluję ich, bo nie chcę ich narażać na zniszczenie i nie mam na to czasu:( Jakich kosmetyków do pielęgnacji używać? Jaka farba nie będzie ich aż tak niszczyć?
patrycja0303
napisał/a: patrycja0303 2010-08-16 16:49
No cóż ... Jeśli są cienkie to lepiej od czasu do czasu podciąć końcówki, używać farb bez amoniaku , do tego stosować szampony odpowiednie do radzaju włosów i odżywki . Jeśli nie są to tzw, ,,druty " ( wlosy całkiem proste ) to wystarczy ,że umyjesz rano i zostawisz bez ingerencji suszarki a już się będą ładnie układały bez modelowania ;) Ja tak mam właśnie ;))

Warto też kupić suplement diety , np . belissę lub skrzypovitę ( z tej drugiej jestem bardzo zadowolona ) .


Jeśli przy zapuszczaniu będą się osłabiały jeszcze bardziej , końcówki będą się rozdwajać itd . to chyba lepiej obciąć ;p lepsze długie zniszczone czy krótkie ładne ? :D
Natashka1991
napisał/a: Natashka1991 2010-08-16 22:33
Dobrze jest też delikatnie pocieniować włosy, żeby się same układały (dobra fryzjerka doradzi). Mam podobny problem, długie i cienkie włosy, które zapuszczam. Staram się rzadko używać suszarki, prostownica już dawno leży w kącie :) Dobry szampon, odżywka i regularne podcinanie dają dużo dobrego, pozdrawiam.
malgolandia
napisał/a: malgolandia 2010-08-17 10:31
Ja miałam podobny problem. Naprawiłam go stosując przez tydzień każdego wieczoru kompres z kolagenu naturalnego na noc. Teraz wystarczy raz w tygodniu i mam włosy de Luxe. Zajrzyj na mój blog to dowiesz się więcej. Oprócz tego polecam Ci 15 dniową kurację odbudowy włosa firmy satiniqe, nie jest droga 8 fiolek kosztuje około 150 zł, ale naprawdę warto w to zainwestować. Napisz, jak będziesz chciała dowiedzieć się coś więcej. Pozdrawiam.
sylciar
napisał/a: sylciar 2010-08-18 00:45
jeśli chcesz przefarbować to lepiej uzywaj farb bez amoniaku ( ja używam garnier 24),mniej niszczą włosy...Dobre są kosmetyki z nivea do włosów...musisz podcinac końcówki...żeby włosy wyglądały zdrowiej i były błyszczące polecam jedwab płynny z Joanny...