Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Co na szorstkie stopy???

napisał/a: meganm 2008-04-07 16:45
Co stosowac na popękaną, suchą skorę na stopach?
napisał/a: dita21 2008-04-09 10:57
Polecałabym Ci używać jakiś krem zmiękczający przede wszystkim,do tego oczywiście regularnie ścierać twardy naskórek ze stóp.
Polecam Ci serie z Mary Kay Satin Hands którą możesz z powodzeniem stosować także na stopy.Krem zmiękczający który tam jest jest super a w połączeniu z pilingiem z zestawu od razu poczujesz efekt,oczywiście najpierw tarka w ruch:)
Swego czasu miałam też dobry krem z Avonu bodajże się zwał "krem zmiękczający pięty" ale miałam go z 2 razy i już więcej nie widziałam w katalogu.
A teraz jestem szczęśliwa posiadaczką zestawu Satin Hands i przy nim pozostanę:)Jest także bardzo wydajny:)
napisał/a: agabla 2008-04-14 09:24
Słyszałam o kuracji parafinowej firmy Bielenda, jest to zestaw kremów do stóp i podobno działa rewelacyjnie!;)
napisał/a: malenstwo23 2008-04-14 10:40
dla mnie najlepsze to:wieczorem pumeks i krm do stóp z oriflame.Polecam i pozdrawiam
napisał/a: basieXka44 2008-04-22 19:46
jeżeli nie masz innych problemów ze stopami to peeling tarka lub pumeks i krem wystarczą można też czasami pomoczyć i ścierać omegą(taka ścinaczka do pięt z żyletką)ja używam ale nie za często bo podobno im częściej się to robi tym szybciej naskórek narasta.
napisał/a: takaXania 2008-04-22 21:34
...ja słyszałam (od osoby która która ponoć sposób wypróbowała): Kawałek słoniny na jedną i drugą stopę, skarpeta i spać:)
napisał/a: maczek8 2008-04-23 01:39
ja używam serii właśnie z avonu - foot works berry mint :) działa :D przynajmniej mnie odpowiada... jest i scrub i kremik... przyjemny efekt chłodzenia i super zapach :)
napisał/a: dudek2 2008-04-23 08:08
Ja uzywam pumeksu i takiego "ścieracza" na sucho. W drogeriach jest mnóstwo rzeczy do pielęgnacji stóp. Poza tym stopy kremuję balsamem do ciała.
napisał/a: dogma 2008-04-23 21:52
Ja nie używam pumeksu tylko dużo oliwki.Smaruje sobie stópki wieczorem i chodzę w kapciochach po domu.Jakoś nie mogę się przekonac do tarcia moich stóp :)
Dylana
napisał/a: Dylana 2008-04-27 17:00
Koniecznie polecam food works z avonu duzzo mozliwosci zapachowych, sa peelingi,scruby,nawilzajace kremy,zmiekczajace,maseczki na stopy odswiezajace,neutralizuje zapach itp. teraz jest nowa seria cudo arbuzowa. mam peeling z tej serii z pestkami arbuza mmm a jaki zapach, lubie rowniez serie zmiekczajaco jest na prawde skuteczna.
napisał/a: jania_sk 2019-02-17 19:28
maść z nagietków i tarkę ze ściernicą
jest taki klapek pod prysznic, jak znajdę aukcję, to podrzucę
Krasoolka
napisał/a: Krasoolka 2019-02-21 12:24
Dobry pumeks i krem zmiękczajacy czy tam nawilżajacy powinny wystarczyc