Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Darmowe szkolenia z wizażu,makijażu permanentnego,kosmetyki paznokci,fryzjerstwa

napisał/a: Panda5 2007-06-22 08:36
Szkolenie adresowane jest do kobiet bezrobotnych i dość trudno się na nie dostać.Warto jednak spróbować bo dużo dziewczyn pozytywnie opiniuje to szkolenie.Na rozpoczęcie działaności gospodarczej( po spełnieniu kilku kryteriów),otrzymuje się 20 000 PLN bezzwrotnej dotacji.
Koniecznie sróbujcie.więcej informacji na stronie www w podpisie.pa :)
napisał/a: nauczyciel 2007-06-27 16:16
Panda, czy ty brałaś udział w takim szkoleniu? Oferty są bardzo interesujące, ale kurs trwa trochę długo.Czy te osoby na pewno dostały dotację? Pytam bo wiem ,że niektórzy pośrednicy byli nieuczciwi.Ludzie pozakładali firmy a pieniędzy nie dostali.Jak możesz napisz coś więcej. Dziękuję.
napisał/a: Koordynator 2007-06-28 09:07
Milo nam ze pani jest zainteresowana.
Oczywiscie ze panie dostaja ta dotacje po spelnieniu kryteriow zawartych w projekcie odnosnie starania sie oraz uzyskania dotacji. Do tej pory w calej polsce przeszkolilismy juz 432 beneficjentki w 6 miesiecy. W razie jakich kolwiek pytanian prosze o kontakt telefoniczny. wszystkie dane umieszzona sa na naszej stronie internetowej [url]www.impresjekosmetyczne.eu[/url]
napisał/a: nauczyciel 2007-06-28 16:15
Dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: Kursantka 2007-07-02 18:48
Dziewczyny. Ukończyłam kurs i NAPRAWDĘ POLECAM!

Mam zamiar zapisać się też na płatny kurs fryzjerski organizowany w lipcu przez Pandę. Potrzeba 10 kandydatek. Plan kursu jest obiecujacy a i trenerzy obeznani w tym co mają robić(m.in. 6-cio krotna mistrzyni Dolnego Śląska) .

UWAGA! Koszt kursu może być zrefundowany przez Urząd Pracy pod warunkiem obietnicy zatrudnienia w jakimś zakładzie fryzjerskim a nastepnie umowę o pracę.Dalsze losy kursantki nie podlegają weryfikacji.Przyszła kursantka musi dostać skierowanie na kurs z Urzędu Pracy.
Kurs trwa 50 godzin i kosztuje 2000 zł.

Ja zaczynam szkolenie we Wrocławiu, ale wkrotce mają one zostać zorganizowane w innych miejscowościach.

Pozdrawiam wszystkie byłe i przyszłe kursantki. NAPRAWDĘ WARTO!
napisał/a: kangpe 2010-04-08 16:21
To wcale nie jest taki długi kurs. Niestety ale wizażu i makijażu permanentnego nie nauczymy się w ciągu kilku zaledwie godzin. To są godziny ćwiczeń. Przede wszystkim na początku musi zostać wyłożona teoria - trzeba wiedzieć jaki typ urody w jaki sposób pomalować, trzeba znać kolorystykę itp. Później dopiero uczyć się odpowiednio malować. Ja byłam na kursie wizażu w centrum szkoleniowym Pro-Activ i wspominam t bardzo miło. Co prawda nie były to darmowe kursy, ale uwierzcie, że warto zapłacić nieco pieniędzy za taki kurs i później umieć to robić profesjonalnie.
napisał/a: zojar 2010-04-12 17:16
szkolenie z zakresu wizażu
napisał/a: talkative 2010-04-18 20:12
Zastanawiam się właśnie nad rozpoczęciem kursu wizażu i zainteresowała mnie oferta tego centrum szkoleniowego Pro-Activ z Warszawy. Kangpe możesz napisać o nich coś więcej? Bo jestem właśnie na etapie wybierania odpowiedniego miejsca, robię taki mały research :)
napisał/a: kangpe 2010-04-20 13:13
Cały program kursu i informacje dotyczące tego, czego się na nich będziesz uczyć znajdziesz w pliku u nich na stronie: http://www.dobrestudium.pl/kurs_wizazu.html.php W wielkim skrócie: najpierw jest teoria na której uczą tak podstawowych i najważniejszych informacji jak kolor i perspektywa w wizażu, analiza kolorystyczna, zasady perspektywy i światłocienia, określenie i korekta rysów twarzy itp. Czyli naprawdę wszystko to, co jest niesamowicie istotne w pracy dobrego wizażysty. Później są już techniki makijażu no i ćwiczenia tego makijażu na modelkach :) Jeśli kończysz kurs w Warszawie u nich w siedzibie to dostaniesz po ukończeniu takiego Zaświadczenie o Ukończeniu Szkolenia na druku państwowym Ministerstwa Edukacji Narodowej zgodnie z wymogami dla Placówek Oświatowych o ukończeniu kursu lub seminarium, oraz certyfikaty w j. polskim i angielskim oraz zaświadczenie o odbytych praktykach :) Wszystko to potem ułatwi Ci znalezienie pracy jako wizażystka. Co jeszcze chcesz wiedzieć?
napisał/a: talkative 2010-04-25 14:49
Oooo dziękuje Ci bardzo za tak obszerną odpowiedź ;) Jeśli bym robiła taki kurs to na pewno w Warszawie więc fajnie, że dają później certyfikaty na druku men'u, w sumie dosyć istotne to. Program jest fajny, a kto w ogóle prowadzi taki kurs? Jakiś wizażysta, stylista?? :)
napisał/a: kangpe 2010-04-27 14:32
Jak ja byłam na kursie to zajęcia prowadził wizażysta i stylista właśnie. Młody facet, pracował nawet przy którejś edycji you can dance, nie wiem której, ale było ich trochę On też jest albo był fryzjerem i pracował u Jagi Hupało więc jak widzisz kadrę szkoleniową mają naprawdę porządną, serio jeśli tylko Cie to interesuje to się zapisz do nich.