Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Gdzie warto kupować kosmetyki

napisał/a: Katja30 2011-03-18 13:45
Ja to się zawsze boję, że jak kupię przez internet perfum to mi przyjdzie podróbka:/ Czy z tej stronki są sprawdzone perfumy?
napisał/a: maniana 2011-03-24 21:42
Kosmetyki do twarzy kupuję a aptece bo mam wrażliwą cerę , używam delikatnej serii hypoalergicznej flosleku, jakoś mam słabość do kosmetyków z apteki. Wiadomo kolorowe w drogeriach- najczęściej Rossman.
napisał/a: Limetka15 2011-04-03 23:52
Ja przekonałam się do super-pharm, rzeczywiście jest taniej i fajne czasem mają zestawy w promocji :)
napisał/a: Ell-a 2011-04-04 20:37
ja kupuje glownie w internecie
mam kilka sprawdzonych sklepow ale tez na allegro
po tradycyjnych drogeroach glownei spaceruje
napisał/a: rabunia89 2011-04-04 23:05
To zależy jeszcze jakie kosmetyki. Np. te z wyższej półki cenowej najlepiej kupować w internecie. Ceny są o wiele niższe. Szczególne okazje cenowe ttrafić można w http://ciao.pl/ Te tańsze kosmetyki z najniższej półki cenowej najlepiej kupować w zwyczajnych drogeriach.
Lara5
napisał/a: Lara5 2011-04-05 08:36
Najczęściej to kupuje w Rossmanie ale i w aptece na pewno warto (jeśli chodzi o np. kremy) bo wiadomo ma się większe zaufanie :) z internetu to chyba bym się troszkę obawiała kupować:(
napisał/a: kamyczak 2011-04-06 10:18
Ja ostatnio coraz częściej w sieci kupuję kosmetyki, bo można trafić na naprawdę fajne rzeczy w dobrych cenach. Jeśli ktoś lubi kosmetyki naturalne to tutaj http://www.spakosmetyki.pl/ mają naprawdę świetne kosmetyki, które bardzo ładnie pachną. Ja ostatnio kupiłam sobie płyn do kąpieli pomarańcza z kurkumą i jetem nim totalnie zachwycona.
HEMPZ
napisał/a: HEMPZ 2011-05-09 12:47
jeśli polujesz na kosmetyki z najwyższej półki warto odwiedzić Douglasa, fajne promocje bywają w superpharm i rossmanie. Ja najczęsciej korzystam ze sklepów internetowych ulubionych marek poniewaz jestem na bieżąco informowana o wszystkich promocjach
napisał/a: marmolada 2011-05-22 10:29
A ja po ostatnim zakupie stwierdzam, że kosmetyki spokojnie będę sobie kupować przez net. Choćby dlatego, że mi się bardziej opłaca. Kremów z flosa nie mogłam nigdzie znaleźć więc zamówiłam online bezpośrednio u nich. Cena niższa a jeszcze trafiła mi się fajna promocja. Jak kupujesz coś znanego i wiele sztuk, to nawet te tańsze kosmetyki opłaca się zamawiać przez net.
napisał/a: Oliwiaaa 2011-05-30 22:19
Najczęściej w aptekach, np. Rosa. ALbo zamaiwam przez Internet. Jak coś kupuję pierwszy raz - to w aptece. Jakoś bardziej ufam dermokosmetykom. I jak się trafi na fajną farmaceutkę (o ile nie ma dużej kolejki, to nam powie co nieco o produktach różnych). Całkiem niedawno mi poleciła krem łagodzący kojący z linii MedExpert. Ekstra.
napisał/a: kiwi123 2011-06-01 19:06
Drogeria Natura ma lipne promocje. Ja kupuję w Rossmanie i Superpharmie, a na necie w [url]www.conelo.pl[/url] i na allegro.
napisał/a: Areltta 2011-07-07 15:32
Kiedyś często pisałam sobie na takich forach o medycynie i bodajże tutaj http://www.apteki-medyczne-blog.pl/forum/medyczne był wątek z najbardziej polecanymi kosmetykami jakie można dostać wyłącznie w aptece. Ja wtedy właśnie od nich zgapiłam kosmetyki Ziaji których używam do tej pory i stwierdzam, że są po prostu najlepsze. Może nie wszystkie, ale generalnie mam na myśli te rzeczy z serii pro. Pozdrawiam.