jak się pozbyć cellulitu?

ewcia691
napisał/a: ewcia691 2010-09-16 09:35
macie jakies skuteczne sposoby? kremy, masaże? co polecacie?
roxana21
napisał/a: roxana21 2010-09-16 11:08
kupije krem antycelulitowy nivea. wydaje mi sie, że się trochę zmiejszyło. stosuję jakiś miesiąc. nie oczekuję efektu z dnia na dzień. choć nawet zastanawiałam się nad zabiegami. niestety przeważnie są drogie. czy ktoś stosowawał?
Jakie polecacie?
napisał/a: pianka1 2010-09-16 21:53
W zeszłym roku bardzo schudłam, ale cellulit został. Udało mi się go pozbyć dopiero na wakacjach w Egipcie. Poddałam się masażom przeciwcellulitowym i efekt był genialny - ani śladu cellulitu! Strasznie mnie ta Egipcjanka wygniotła, chwilami chciało mi się płakać z bólu, zwłaszcza na każdym kolejnym zabiegu, kiedy ciało było wymęczone tymi poprzednimi. Skakała po mnie jak małpka, gniotła i do ucha mi się zwierzała łamaną angielszczyzną (w dodatku chichocząc), że u nich jest inaczej niż u nas, bo np. "nie można tak z chłopakiem jeździć na wakacje", tłumaczyła się, dlaczego nie nosi chusty na głowie, zachwycała się moimi włosami (że miękkie) i narzekała, po co robię te masaże, skoro prawie nie mam cellulitu? (mnie się wydawało, że mam okropny;)). Zrobiłam chyba 5 zabiegów, każdy kosztował ok. 130 zł i gratis robiła mi jakąś maseczkę na twarz, ale było warto:)
gumisie77
napisał/a: gumisie77 2010-09-17 11:16
pianka1 napisal(a): W zeszłym roku bardzo schudłam, ale cellulit został. Udało mi się go pozbyć dopiero na wakacjach w Egipcie. Poddałam się masażom przeciwcellulitowym i efekt był genialny - ani śladu cellulitu! Strasznie mnie ta Egipcjanka wygniotła, chwilami chciało mi się płakać z bólu, zwłaszcza na każdym kolejnym zabiegu, kiedy ciało było wymęczone tymi poprzednimi. Skakała po mnie jak małpka, gniotła i do ucha mi się zwierzała łamaną angielszczyzną (w dodatku chichocząc), że u nich jest inaczej niż u nas, bo np. "nie można tak z chłopakiem jeździć na wakacje", tłumaczyła się, dlaczego nie nosi chusty na głowie, zachwycała się moimi włosami (że miękkie) i narzekała, po co robię te masaże, skoro prawie nie mam cellulitu? (mnie się wydawało, że mam okropny;)). Zrobiłam chyba 5 zabiegów, każdy kosztował ok. 130 zł i gratis robiła mi jakąś maseczkę na twarz, ale było warto:)

świetna historia! a jak nazywal sie ten masaż? (zeby moze odnaleźć jakąś polkę co by go wykonała) :)
napisał/a: pianka1 2010-09-17 13:01
Nie wiem, czy Polka będzie tak się chichrać i wchodzić na stół, żeby sobie ułatwić masowanie (to było niesamowite), ale chyba zwykły drenaż limfatyczny powinien dać ten sam efekt. Nie mam pojęcia! Pierwszy raz w życiu poddałam się masażom i byłam pod wrażeniem;)
ewcia691
napisał/a: ewcia691 2010-10-06 07:58
a czy znacie jakies skuteczne zabiegi wykonywane przez kosmetyczki albo w SPA? macie swoje typy?
napisał/a: ~kukurka 2010-10-11 09:52
a jakbyś chciała przy okazji poprawić kondycję to polecam spacer w podciśnieniu. Siłownie mają to w ofercie. 10 półgodzinnych spacerów i naprawdę cellulit jest mniejszy!
Tylko trzeba przygotować się na wysiłek fizyczny.
Z mojego doświadczenia wynika, że kosmetykiem wiele nie zrobisz. Fajnie, że przynajmniej masażem można;) ewentualnie poprawi efekt spaceru w podciśnieniu linia tołpy.
napisał/a: ~loara85 2010-10-12 14:59
Cellulit to zmora ludzkości, dlatego wydaje mi się, ze najlepiej jest podziałać na to schorzenie w sposób złożony i przemyślany. Bardzo ciekawy i myślę, że skuteczny program znalazłam na stop-cellulit.com - można tam poczytać na temat kosmetyków, jakich powinno się używać, zabiegów, suplementacji, diety - fajna rzecz.
napisał/a: ~gość 2010-10-14 12:42
~loara85 napisal(a): Cellulit to zmora ludzkości, dlatego wydaje mi się, ze najlepiej jest podziałać na to schorzenie w sposób złożony i przemyślany. Bardzo ciekawy i myślę, że skuteczny program znalazłam na stop-cellulit.com - można tam poczytać na temat kosmetyków, jakich powinno się używać, zabiegów, suplementacji, diety - fajna rzecz.


polecamszorstkierekawice do cellulitu i masaze nimi pod prysznicem!