Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jak zapobiegać plątaniu się włosów?

nawiaa
napisał/a: nawiaa 2015-02-03 21:40
Powiedzcie, jak to jest, że inni mają cały czas piękne włosy - od rana do popołudnia, a mi się fryzura trzyma 2 godziny i później mam na głowie bałagan? Włosy falowane ;)
eenax
napisał/a: eenax 2015-02-04 12:27
Powinnaś zadbać o wygładzenie włosów.

Włosy farbowane są bardzo wysuszone i maja porowata powierzchnię. Włosy o porowatej powierzchni ocierając się o siebie zaczepiają się łuskami i plączą.
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2015-02-04 14:04
Polecam keratynową odbudowę włosa, którą znajdziesz w wielu gabinetach fryzjerskich. Naprawdę pomaga :)
zofcia.s.
napisał/a: zofcia.s. 2019-03-22 16:07
ja po prostu staram się je mieć cały czas związane.. nadal nie mam pomysłu jak je mieć rozpuszczone i by się trzymały osobno, a nie w kołtunie.