Jaka fryzura do mnie pasuje?

magija12
napisał/a: magija12 2010-01-19 13:01
mam bardzo cienkie wlosy jaka fryzura bylaby dlamnie odpowiednia?
siwaczarna
napisał/a: siwaczarna 2010-01-19 13:46
ja proponuje zrobic balejaż np.w blondzie jasnym i ciemnym
szalonakisia_1
napisał/a: szalonakisia_1 2010-01-19 15:04
PROPONUJĘ Z CAŁOŚCI WŁOSY WYCIENIOWAĆ, Z PRZODU PAZURKI Z GRZYWKĄ NA SKOS, WYCIENIOWAĆ WŁOSY TROSZKĘ BARDZIEJ, PRZYNAJMNIEJ Z 4-5 CM NA CAŁOŚCI, ŻEBY SIĘ DOBRZE UKŁADAŁY.POLECAM ZROBIĆ BALEJAŻ Z DWÓCH KOLORÓW JASNY BLOND Z BRĄZEM CIEMNIEJSZYM NA PRZEMIAN,PROPONUJĘ BRĄZ CIEMNIEJSZY, PONIEWAŻ JAŚNIEJSZY SIĘ ODPŁUKA I NIE BĘDZIE BALEJAŻ WIDOCZNY, A ZAWSZE BRĄZU MOŻESZ MNIEJ DAĆ. TROSZKĘ MOŻESZ ZOSTAWIĆ SWOJEGO ODCIENIA. PO TEJ CAŁEJ PRZEMIANIE PROPONUJĘ PROSTOWAĆ WŁOSY, ZWŁASZCZA GRZYWKĘ I BOKI, ORAZ NA CAŁOŚCI, TROSZKĘ Z GÓRY MOŻESZ PRZY TAPIROWAĆ I POLAKIEROWAĆ ŻEBY NIE PRZYKLAPŁY I ŻEBY NIE BYŁY ULIZANE.OCZYWIŚCIE NIE MUSISZ TYCH CZYNNOŚCI POWTARZAĆ CO DZIENNIE, TYLKO CZASEM, ŻEBY ŁADNIE WYGLĄDAĆ W DANYM CZASIE. MYŚLĘ ŻE W TEJ MOJEJ PROPOZYCJI WŁOSÓW, BĘDZIESZ CZUŁA SIĘ DOBRZE.
paola83
napisał/a: paola83 2010-01-19 18:03
Jesli masz naprawde bardzo cienkie te wlosy radzilabym Ci ich nie cieniowac, a juz tym bardziej na calej dlugosci ! - takie cieniowanie sprawi, ze prawie nic nie zostanie Tobie na glowie.
Dla cienkich wlosow najlepsze sa krotkie fryzurki typu bob. Nie mam zdjecia, ale takiego boba nosila pani Beckham oraz Rihanna. Bob moze byc prosty, ewentualnie delikatnie wycieniowac same konce (2cm). Kolor rowniez jest w tym przypadku istotny. Na takich wlosach najlepiej sprawdza sie jasne kolory.
Katalina
napisał/a: Katalina 2010-01-19 19:57
Cieniowanie owszem, ale z umiarem - dzięki temu fryzura bedzie lekka, puszysta, a włosy zamiast opadać smętnie dookoła twarzy, uniosa się i optycznie ich "przybędzie". Proponuję coś takiego