Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jaki podkład kryjący/matujący do cery 20+ możecie polecić?

warriorka
napisał/a: warriorka 2016-01-27 21:10
Chodzi o podkład do cery 20+ - czy możecie polecić coś skutecznego?
napisał/a: fantasea 2017-02-28 11:53
Artdeco High Performance Lifting Foundation. Mocne/średnie krycie, wykończenie matowe, po prostu dudo! Polecam :)
napisał/a: agus1234 2018-02-16 19:17
A próbowałyście podkładu Liquid Controle HD w Eveline, u mnie się bardzo dobre sprawdził mimo początkowych wątpliwości. Ma trochę dziwną konsystencję, jest bardziej lejący się, lekki, ale kryje dobrze, co więcej twarz wygląda naprawdę dobrze, na wypoczętą, gładką.
napisał/a: ramona5 2018-02-22 13:45
Mam ten podkład i potwierdzam, że jest świetny. Zebrał dużo dobrych recenzji i na forach i na YouTubie, także zdecydowałam się go kupić, nie żałuję, bo naprawdę robi na twarzy efekt baby face.
napisał/a: oleczkaaola1988 2018-03-25 00:05
Używam podkładu z eveline art. Scenic to 3w1 baza, podkład I korektor, dobrze zakrywa niedoskonałości, długo się utrzymuje na skórze i nie zapycha porów.
napisał/a: pakulka 2018-03-26 19:26
agus1234 napisal(a): A próbowałyście podkładu Liquid Controle HD w Eveline, u mnie się bardzo dobre sprawdził mimo początkowych wątpliwości. Ma trochę dziwną konsystencję, jest bardziej lejący się, lekki, ale kryje dobrze, co więcej twarz wygląda naprawdę dobrze, na wypoczętą, gładką.

Kupię i przetestuje, bo widziała, że nie jest drogi.