Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jaki róż do policzków wybrać?

nawiaa
napisał/a: nawiaa 2014-04-23 17:44
Czy możecie polecić długo się utrzymujący i wydajny róż do policzków? Może być nawet taki od droższych producentów - trochę ostatnio oszczędziłam ;) Będę wdzięczna za Wasze sugestie!
abernaciak
napisał/a: abernaciak 2014-04-24 15:30
Ja używam różu w kuleczkach firmy Oriflame. Kosztuje ok 35 złotych. Bardzo długo utrzymuje się na policzkach, a do tego jest wydajny - mam go już ponad pół roku, a maluję się codziennie!
wkwasniak
napisał/a: wkwasniak 2014-04-28 17:11
Ja polecam róż z Bourjois :)

A może przy okazji przyda Ci się artykuł o tym, jak prawidłowo nakładać róż :)
nkosznik
napisał/a: nkosznik 2014-04-29 16:47
Zawsze, niezależnie od tego, jakie produkty pojawiają się na rynku, według mnie, najtrwalsze i najwydajniejsze są róże Bourjois. Sama przepadam też za różami Inglot z połyskującymi drobinkami, ale one są już dużo mniej trwałe i mało wydajne.
napisał/a: fantasea 2017-02-27 23:33
Podczepiam się pod pytanie i dodatkowo: próbowała któraś z Was różu od Artdeco z kolekcji Hypnotic Blossom?
jadwigowska
napisał/a: jadwigowska 2018-02-21 01:11
Róż w sztyfcie do dobre rozwiązanie, według mnie takie kosmetyki lepiej się rozprowadzają i lepiej wyglądają na skórze, szczególnie w przypadku cery suchej. Wypróbujcie sobie różu z eveline, jest dobrze napigmentowany, dobrze się go aplikuje, mój ulubieniec ostatnich miesięcy.
ilonka.lulinska
napisał/a: ilonka.lulinska 2019-03-25 12:05
mi ostatnio bardzo podoba się odcień brzoskwiniowy :) akurat na wiosnę może zrobić fajny efekt :D