Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jaki trwały lakier do paznokci?

chmielka
napisał/a: chmielka 2013-11-06 20:44
Czy taki w ogole istnieje? Każdy z posiadanych przeze mnie po 2-3 dniach zaczyna ostro się kruszyć.

Polecicie trwały i nie najdroższy lakier? :)
napisał/a: kimala 2013-12-09 15:48
Hybryda od new nails - niczego lepszego na paznokcie nie znalazłam. W zasadzie mam święty spokój na długie tygodnie, paznokcie cały czas wyglądają tak samo ładnie, zdrowo. Pewnie gdyby nie odrosty, to jeszcze dłużej bym nie musiała nic robić z paznokciami
basiekkk
napisał/a: basiekkk 2013-12-10 15:14
Kimala - a drogi jest ten lakier?
Rabbitka
napisał/a: Rabbitka 2013-12-17 23:53
u mnie na paznokciach niestety zaden lakier dlugo nie zabawi. używam dla podtrzymania (niezle się sprawdza) utwardzacza z eveline. do tego zazwyczj kupuje lakiery minimax, niewielkie buteleczki ale w dobrej cenie. przynajmniej lakier nie zdąży się zestarzeć :)
napisał/a: smakulaa 2014-01-05 14:17
chmielka napisal(a):Czy taki w ogole istnieje? Każdy z posiadanych przeze mnie po 2-3 dniach zaczyna ostro się kruszyć.

Polecicie trwały i nie najdroższy lakier? :)


Ja przed nałożeniem lakieru odtłuszczam paznokcie, następnie nanoszę na nie lakier tu sprawdza mi się deni carte oraz utwardzacz do lakieru. Takie paznokcie trzymają mi się około 5 dni. Nie kruszą się nie odpadają, lakier ściera się delikatnie na czubku paznokci ale jest to niewidoczne:)
anetkasem
napisał/a: anetkasem 2014-01-12 15:40
nie lubię przepłacać ale lubię jakość więc mój wybór to wibo :) tanie bo około 4-6 zł a naprawdę jakościowo super zwłaszcza te z serii glass.
napisał/a: agata2121 2014-01-22 21:16
anetkasem napisal(a):nie lubię przepłacać ale lubię jakość więc mój wybór to wibo :) tanie bo około 4-6 zł a naprawdę jakościowo super zwłaszcza te z serii glass.


Hybrydowe paznokcie miałam, są mega. Tylko ja robiłam u koleżanki w salonie.

Jeśli chodiz o malowanie paznokci zwykłym lakierem, zawsze przed malowaniem przecierem pazokcie zmywaczem do paznokciu, a po nałożeniu lakieru nakładam utwardzacz - pomaga!

Teraz używam z Eveline
napisał/a: Olka_k 2014-01-29 11:24
bezbarwny lakier do paznokci + lakier RIMMEL z szerokim pędzelkiem. Trzyma się do tygodnia, chyba, że w planach mam mega sprzątanie:)
napisał/a: Jasnozielona 2014-01-29 20:37
Nie lubię drogich lakierów, za to bardzo cenię sobie ich jakość i kolor dlatego polecam lakiery z serii Coral - nałożenie dwóch warstw sprawia, że spokojnie utrzymuje się na paznokciach przez dobre kilka dni. A wybór kolorów - niespotykany!
napisał/a: kimala 2014-02-05 15:27
Lakier hybrydowy new nails. Kilka tygodni świętego spokoju, bez jakichkolwiek modyfikacji, poprawek. A przyznam, że przy klasycznym manicure, potrafiłam robić poprawki nawet co drugi dzień. Masakra.
napisał/a: Werkaa123 2014-02-06 08:46
skoro mowa o tanich lakierach - o serii MALINKA ktoś słyszał?
napisał/a: Becia88 2014-02-06 11:50
Ciężko jest znaleźć dobry lakier do paznokci. Na obecną chwilę uwielbiam te z wibo ;)