Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jakie perełki rozświetlające do twarzy wybrać?

magdagac1
napisał/a: magdagac1 2011-08-21 16:17
Dziewczyny czy znane firmy typu L`oreal czy Rimmel posiadają w swoim asortymencie Perełki rozświetlające do twarzy...?? Szukam na gwałt,bo moje się kończą.Mam z takiej tańszej firmy,ale kupowane w Polsce.
Jak znacie to czekam na wiadomości :)...
Ps.W pytaniu nie chodzi o AVON !!! czy Orifleame....
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2011-08-22 00:35
Też kupuje właśnie takie z tańszych firm bo doszłam do wniosku że żadna różnica, ale nie wiem jakie są w drogeriach w DE....ja teraz używam kosmetyków z firmy Catrice, oprócz podkładu i tuszu bo tu zawsze stawiam na markę.
Mam ich puder w kulkach, bronzer cienie i kilka kolorowych kredek i szminki i nie mogę narzekać, niczym nie odbiegają od drogich marek a koszt jest dużoooooo niższy:)
annam88
napisał/a: annam88 2011-08-22 10:37
Ostatnio w scheckler widzialam z rimela. Przezroczyste opakowanie. W rossmanie tez jest spory asortyment.
napisał/a: bejbe150 2018-04-04 23:02
Ja mam takie perełki, a dokładniej puder w kulkach PEARLS FACE, z Eveline. Uzywam, zeby wykonczyc makijaz- efekt jest delikatny, ale zauwazalny. Cera nabiera swiezosci,rysy sa zmiekczone, lekkie rozswietlenie ;) dla mnie ieał :)
napisał/a: donkamichalska 2018-04-30 12:23
Czy chodzi Ci o Pearls Full HD CC czy to inny produkt? Mnie one bardzo przypadły do gustu, nie tylko rozświetlają, przede wszystkim wyrównują koloryt skóry.