Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jakie perfumy kupić starszej osobie?

napisał/a: krilanka 2015-04-21 22:12
Chciałabym kupić jakiś zapach babci, która ma już 80 lat, ale niech was to nie zmyli ;) To nadal elegancka babka, która wygląda z 10 lat mniej. Czy macie jakieś pomysły? :)
wkwasniak
napisał/a: wkwasniak 2015-04-22 13:45
A może kultowe Chanel No 5?
Sonia104
napisał/a: Sonia104 2015-04-22 14:23
o to super jeżeli babcia jest starsza elegancka kobieta. bardzo fajnie pachnie gabriela Sabatini.
eenax
napisał/a: eenax 2015-04-22 16:32
Perfumy są dość trudnym prezentem.

Przy kupnie perfum trzeba bardzo dobrze znać osobę obdarowywaną.
Nie sprawdza się tez przy zapachach sugerowanie się płcią, wiekiem, stylem życia czy stylem ubierania.
np. osoby młode mogą lubić klasyczne i esencjonalne perfumy kwiatowe, a osoby starsze lekkie zapachy cytrusowe, osoby preferujące styl sportowy perfumy orientalne, a elegancka kobieta zapachy herbaciane.

Jeżeli chcesz już bardzo kupić jakiś zapach to zobacz co dana osoba używa i kup coś w podobnym stylu, wtedy ryzyko złego trafienia jest mniejsze.

i np.
Klasyczne Chanel No.5 są zapachem popularnym ale bardzo specyficznym i znam więcej kobiet nie lubiących go niż lubiących.

E. Arden Green Tea jest bardzo delikatnym i lekkim zapachem herbacianym a znam kilka "starszych" kobiet które go bardzo lubią, Podobnie jak D&G Light Blue.
napisał/a: szyszeczkas 2018-01-11 15:22
Kupiłam w okazyjnej cenie na Empiku, woda perfumowana Calvin Klein, Euphoria Women.
Moja babcia to jeszcze żywotna kobietka i po prostu wiem, że na pewno będzie zadowolona
I tak zapłaciłam sporo jak za pojedynczy prezent, ale po prostu wiedziałam, że to się sprawdzi, tym bardziej że Empik mocno to przecenił, pewnie z okazji dnia babci. Mimo wieku moja babcia naprawdę mega o siebie dba