Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Jakie szkolenia potrzebne by zostać kosmetyczką?

napisał/a: Anka6 2012-06-09 18:12
Witajcie. Bardzo interesuję się kosmetyką, to moja pasja. Zastanawiam się czy nie byłoby warto podążać w tym kierunku i zacząć zarabiać na tym. Potrzebne byłyby pewnie jakieś kursy, ale nie mam pojęcia od czego zacząć, czego szukać. Co teraz jest popularne i na topie. Jest tu ktoś w podobnej do mnie sytuacji co mógłby mi pomóc?
napisał/a: ~mona45 2012-06-09 19:16
Hej:) Jeżeli chodzi o kursy to słyszałam że ostatnio jest bardzo modny makijaż permanentny. Wykonuje się makijaż brwi przyciemnianie, wypełnienie ubytków metodą włosków, makijaż ust: kontur, wypełnienie, powiększenie oraz cieniowanie ust. Myślę że jest to bardzo ciekawe i sama chętnie się na to wybiorę;)Gdyby ktoś wiedział w jakim salonie warto zrobić to proszę o podanie więcej informacji:)
napisał/a: babka1212 2012-06-09 23:20
Moja chrzestna jest kosmetyczką i właśnie organizuje tego typu szkolenia dotyczące różnych dziedzin kosmetycznych. Jak już wspomniała mona45, z tego co wiem ostatnio bardzo modny stał się właśnie kurs makijażu permanentnego. Sama chodzę do kosmetyczki na tego typu zabiegi i jestem bardzo zadowolona. Jest to idealne rozwiązanie dla osób takich jak ja ( roztrzepanych, zabieganych, nie mających czasu ). Uważam, że zrobienie takiego kursu jest fajną sprawą, szczególnie gdy ktoś tak jak ty się tym interesuje. Można sobie w fajny sposób dorobić pieniążki. :))))
napisał/a: ~mona45 2012-06-10 18:03
Mi moja przyjaciółka poleciła ten salon http://www.zadbajosiebie.com.pl/szkolenia.html ponoć bardzo dobry :) Kursy na wysokim poziomie a do tego ceny myślę ze rozsądne jeżeli chodzi o takie kursy , więc ja chyba się skuszę bo bardzo fajnie to wygląda. Jak chcecie to zaglądajcie na stronę i piszcie co o tym sądzicie;)! Pozdrawiam:)
napisał/a: babka1212 2012-06-10 18:42
Cena podobnie jak w salonie mojej cioci. Wchodziłam na stonkę faktycznie wygląda fajnie i dosyć profesjonalnie. Może i ja w przyszłości się skuszę na zrobienie sobie certyfikatu. Ale jak na razie brakuje mi na to czasu, bo jak już wcześniej pisałam jestem dosyć zabiegana :))) Takie szkolenie to naprawdę fajna sprawa…
napisał/a: ~Elwira 2012-06-10 18:50
Cena jest bardzo atrakcyjna, naprawdę nie drogo jak za taki kurs. Bardzo podoba mi się to ze mają certyfikaty bo nie wszędzie dają coś takiego. Na pewno nauka miakijażu pernamentnego może dać bardzo dużo, zwłaszcza jak ktoś przejdzie przez taki kurs, to może liczyć w przyszłosci na dobra prace w tym zawodzie
napisał/a: ~marola 2012-07-02 07:39
Ja zaliczyłam jedynie szkolenie stylizacji paznokcia New Neila - szkolenie zawodowe. Później zaliczyłam jeszcze wizaż i właśnie w oparciu o to pracuję w salonie od 3 lat. Jak najbardziej można znaleźć zatrudnienie po szkoleniach - nie przyjmujcie kitu, że trzeba kończyć studia itp. To zwyczajna strata czasu
napisał/a: ~marola 2012-07-03 07:32
I jeszcze jedno - moje koleżanki z salonu, które są po studiach, potrafią znacznie mniej niż ja Brzmi niesamowicie? Ale to prawda. One imprezowały na studiach, a ja po szkoleniu w New Nails długo ćwiczyłam, zdobywałam doświadczenie. Teraz widać efekty...
napisał/a: rabunia89 2012-07-05 21:20
A jak długo po tym wszystkim szukałaś pracy? Tydzień? Miesiąc? Rok?
napisał/a: ~marola 2012-07-06 07:15
Miesiąc później już pracowałam, ale był to bardzo solidnie przepracowany miesiąc. Szybko udało mi się powtórzyć całość tego, czego się uczyłam, złapałam kilka darmowych klientek i tak już poleciało. Najważniejsze, że się udało.
napisał/a: rabunia89 2012-07-15 21:55
No to tak można. Sama idę na szkolenie do New nails na początku sierpnia. Liczę, że będę umiała na tyle, by znaleźć pracę w zawodzie, ale dzięki tobie zrozumiałam, że wszystko zależy ode mnie. Dzięki
napisał/a: ~marola 2012-07-16 07:19
Po szkoleniach można normalnie pracować w salonach i być nawet lepiej przygotowaną, niż po studiach. Kwestia podejścia - osoby, które się angażują, przez takich kilka szkoleń od new nails, mogą opanować wszystko co niezbędne do pracy w salonie.