Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Kosmetyki do body wrappingu

Aszykowa
napisał/a: Aszykowa 2019-06-10 09:51
Dziewczyny, jest sprawa - robilyscie sobie kiedy body wrapping? Niby nic trudnego, bo wystarczy jakis balsam i folia tylko no wlasnie - jaki kosmetyk wziac żeby sie nie przejechac na robieniu takiego zabiegu? Macie cos sprawdzonego i poleconego? W ogole ile razy tygodniowo robilyscie sobie takie cos?
napisał/a: hania.czech 2019-06-10 17:18
Przykucnę i poczekam na jakąś odpowiedź, bo tez jestem ciekawa!
napisał/a: inmyface 2019-06-13 13:07
Hmmm no powiem ci, że robilam sobie i ogolnie jezeli mialabym ci dać jakaś radę to sądzę, że przede wszystkim nie powinnaś stawiać na nic przesadnie tlusstego. W składzie ogolnie szukaj skladnikow o dzialaniu detoksującym i rozgrzewajacym.
napisał/a: deunique 2019-06-14 14:35
ja robiłam zwykłym balsamem antycellulitowym ;) bo przez to że jest pod folią lepiej się wchłania :)
Honey92
napisał/a: Honey92 2019-07-01 14:22
Ja robilam specjalnym kremem. Ogolnie efekty spoko i widoczne juz po pierwszym abiegu. Skóa troche swędzi od ostrej papryki w skaldzie, ale ogolem powtarzam regularnie bo fajna opcja.
Paniinka
napisał/a: Paniinka 2019-07-10 14:32
Honey92 napisal(a): Ja robilam specjalnym kremem. Ogolnie efekty spoko i widoczne juz po pierwszym abiegu. Skóa troche swędzi od ostrej papryki w skaldzie, ale ogolem powtarzam regularnie bo fajna opcja.


A cóż to takiego?