Manicure japoński ile kosztuje ?

bluangel
napisał/a: bluangel 2010-12-09 14:01
Manicure japoński ile kosztuje wykonanie?
iwonia84
napisał/a: iwonia84 2010-12-09 14:06
około 40 zł
błagam nie pytaj o inne rodzaje manicure
● Tradycyjny. Polega na moczeniu dłoni w roztworze z pastylkami, solami lub olejkami odżywczymi przygotowującymi skórę do zbiegu. Zaletą tego rodzaju manicure jest to, iż skórki zbytnio nie miękną, dzięki czemu nie wycinamy ich w nadmiarze, oraz fakt, że płytka nie jest przesuszona, jak miało to miejsce w przypadku zwykłych mydlin.

● Biologiczny. Inaczej nazywany bezcążkowym. Używa się tu produktów na bazie naturalnych składników, wyciągów z ziół i owoców, patyczków drewnianych i pilników krystalicznych lub szklanych.

● Spa (wellnes). Zabieg (rytuał), połączony jest z aromaterapią i relaksacją. Przeprowadza się go w odpowiednich warunkach. Elementem nieodzownym są zabiegi pielęgnacyjne i masaże (fot.1).

● „Na ciepło”. Szczególnie wskazany zimą lub jako zabieg dla bardzo zniszczonych rąk. W specjalnym podgrzewaczu ogrzewamy emulsję odżywczą, którą dodatkowo można wzbogacić olejkami. Moczymy w niej palce i nakładamy na dłonie (fot.2).

● „Na zimno”. Relaks na upalne, letnie dni. Do miseczki z hydromasażem wlewamy chłodną wodę i niepieniącą się kulkę musującą. W tym roztworze przez kilka minut moczymy dłonie (fot.3).

● French. Jest to popularna nazwa nie tyle zabiegu, co sposobu pomalowania płytki. Klasyka: biała końcówka i lekko różowy lub beżowy odcień płytki. French występuje w wersji standardowej lub jako wszelkiego rodzaju skosy, szewrony, schodki, itd. (fot.4).

● Japoński. Nowoczesny manicure, podczas którego w płytkę wciera się specjalistyczną pastę – glinkę z morza japońskiego o właściwościach intensywnie odżywczych. Pasta rekonstruuje paznokcie, szczególnie łamiące się i rozdwajające. Utrzymuje się na paznokciach przez 2 tygodnie. Po upływie 14 dni zabieg należy powtórzyć (fot.5).

● Terapeutyczny. Zabieg regenerujący zarówno dłonie, jak i paznokcie. Przeprowadza się go z użyciem kosmetyków Nail Tek. Dostosowuje się go do potrzeb wszelkiego rodzaju paznokci. Manicure terapeutyczny gwarantuje regenerację i efekt paznokci mocnych jak tipsy.


Tu masz wszystko daruj nam
eenax
napisał/a: eenax 2010-12-09 14:08
www.google.pl "manicure, japoński, cena"
agatita
napisał/a: agatita 2010-12-09 14:13
około 50 zł
kathiee
napisał/a: kathiee 2010-12-10 11:41
A co to jest??
ewcia03bar
napisał/a: ewcia03bar 2010-12-10 12:28
u nas 55 złoty