Moda męska- równie ważna?

Shasta
napisał/a: Shasta 2011-03-02 19:17
To, że panowie modą się nie interesują i co jest na topie znane jest nam, paniom, od dawna. Jednak ostatnio zauważyłam drastycznie się obniżenie poziomu i u pan..
Panie nie wiedzą jak powinni panowie się nosić, jakie są trendy i jakie rzeczy są wskazane w męskim ubiorze a jakie nie..
Mówię tu nie o jenasach i t-shirt'cie ale o garniturach i marynarkach, koszulach i krawatach...
ostatnio myślałam, żeby zamieścić (na blogu) co taki Modny Pan i jego Pani powinni wiedzieć o modzie męskiej, ale nie wiem czy warto.
potrzebujecie takich informacji??
kasiunia347
napisał/a: kasiunia347 2011-03-02 20:29
Ojjj i tu się z tobą nie zgadzam...to że panowie nie interesują się modą to już mit...wystarczy wyjść na ulice większych miast i popatrzeć jak ubierają się dzisiejsi mężczyźni...
Marthalla
napisał/a: Marthalla 2011-03-02 23:23
Mnie to by nie interesowało.
Mój mąż "nie jest modny" i chwała mu za to.
Nie znoszę facetów w garniturach, sweterkach czy dizajnerskich koszulkach; w ogóle takiego stylu nie rozumiem i nie podoba mi się.
karolka2835
napisał/a: karolka2835 2011-03-02 23:37
Panowie którzy ze mną pracują, w pracy są brudni bo robią przy smarach i innych brudach, ale po pracy to co innego. Każdy pachnący, dobrze ubrany, aż miło popatrzeć:)
ewka00
napisał/a: ewka00 2011-03-03 08:29
Mój facet nie przepada za garniturem chyba że mamy jakieś wyjście to założy,ma pare koszul które doradziłam w zakupie,bo facet jak idzie sam na zakupy to aby tylko zbyć i kupić co trzeba i do domu no ja tak nie potrafię ;p
A teraz na mieście widzi się facetów naprawde modnie ubranych i ładnie pachnących i tak niech panowie trzymają
justysiaD4
napisał/a: justysiaD4 2011-03-03 15:10
mi sie podobaja faceci w garniturach.nie musi to byc akurat na modzie.
Katalina
napisał/a: Katalina 2011-03-03 16:11
A kto powiedział, że człowiek musi być modny? Powiem szczerze że nie interesuję się trendami na takiej zasadzie, że jeśli tylko ktoś z guru mody uznam, że coś trzeba nosić, ja w podskokach popędze do sklepu by to nabyć. Dla mnie o wiele istotniejszy jest indywidualny styl osoby, czy to kobiety czy mężczyzny. Człowiek powinien ubierać się w to co lubi, co odpowiada jego czy jej gustowi, w czym fajnie się czuje. Trendy są po to by ewentualnie się nimi inspirować i na tej podstawie stworzyć coś wyjątkowego, nie zaś by kopiować wszystko jak leci.

Znam facetów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą modę i... szczerze mówiąc przerażają mnie. I chyba wolałabym, by mój był takim klasycznym "buntownikiem w dżinsach, t-shircie i skórzanej kurtce. Akurat tyle mody w męskim wydaniu w zupełności mi wystarczy na co dzień ;)
annam88
napisał/a: annam88 2011-03-03 16:45
Ja osobiście lubie facetów ubranych w marynarkę do jeansów, pod nią t-shirt, ale nie gardzę facetami w dresach, czy wielbicieli jeansów i koszul. Sweterki do jeansów też lubię. Nie liczy się dla mnie czy to jest akurat szyk mody męskiej, tylko liczy się dla mnie schludny, pachnący i czyściutki (zadbany) facet. Bo założyć coś na siebie i przez trzy dni nie brać prysznica... czy założyć coś co jest modne a kompletnie się z tym mijać... to nie dla mnie.