Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

opaska na uda - opinie

mali_lali
napisał/a: mali_lali 2019-06-26 23:17
Hej, nie znalazłam podobnego wątku więc zakładam. Upały dają czasu a ja mam mega otarcia na udach po wewnętrznej stronie. Widziałam opaski na uda, czytałam sporo pochlebnych opinii (szczególnie jednej marce) - macie, używacie, znacie? Działają?
napisał/a: Makarena123 2019-07-08 20:12
Wystarczy zakupić dezodorant w sztyfcie, użyć go w miejscu gdzie pojawiają Ci się obtarcia i po problemie. Sprawdzony sposób!
napisał/a: bajowaOla 2019-09-17 21:24
U mnie dezodorant kompletnie się nie sprawdził. Po jakimś czasie rolował mi się na skórze i miałam jeszcze gorsze obtarcia. Nie polecam tej metody.