Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Restylane - jak długo utrzymuje się efekt po?

napisał/a: mania74 2019-01-24 15:57
Cześć dziewczyny. Jestem po powiekszaniu ust preparatem Restylane Kysse. Z efektów jestem bardzo zadowolona, jest naturalny nie ma tzw efektu dziubka. Moje pytanie czy któraś z Was miała tym powiększane usta ? Jak długo utrzymuje efekt po? Będę wdzięczna informacje.
napisał/a: jolkanowak3 2019-01-29 09:31
też myślałam nad tym wypełnieniem, jestem ciekawa opinii innych polkowych czytelniczek!
ZuzAnnka
napisał/a: ZuzAnnka 2019-05-09 09:15
Też będę obserwowała ten temat, bo chcę mamie zrobić prezent, a nie wiem jak to dokładnie wygląda z zabiegiem, z pielęgnacja po zabiegu, co z efektami.
khalart
napisał/a: khalart 2019-05-14 12:28
jakieś 4-6 miesięcy
napisał/a: deunique 2019-06-14 14:37
mi około 4 miesięcy :)