rodzaj fryzury

pati30
napisał/a: pati30 2010-01-25 22:36
Błagam wszystkie Panie o odp.jaki rodzaj fryzury pasuje do okrągłej buzi?Wizja mojej fryzjerki zupełnie do mnie nie przemawia,więc proszę o radę.
justine22
napisał/a: justine22 2010-01-25 22:47
Wybierz proste, starannie wycieniowane strzyżeni. Powinnaś raczej zrezygnować z grzywki, jeśli już ją jednak posiadasz, zaczesuj ją na bok. Długie proste włosy pozwolą ci ukryć zaokrąglone policzki i wyszczuplić twarz.Końcówki półdługich włosów możesz lekko podwijać, tak aby opadały na ramiona.Rób raczej przedziałek na bok.Przy krótkich fryzurkach można zrobić lekką trwałą lub mocno postrzępione końce zachodzące na policzki.
Unikaj bardzo krótkich fryzur, uczesań odsłaniających skronie i uszy, z równą grzywką oraz fryzur gładkich i ściśle upiętych.
paula290390
napisał/a: paula290390 2010-01-25 22:53
nie zgadzam sie z poprzednia odpowiedzai poniewaz jesli masz wysokie czolo mozesz miec prosta grzywke trwala odpada loi i fale powieksza optycznie twoija buzie i bedziesz wygladc na pucke ..unikaj koloru blond bo to tez poszerza twarz wybierz kolor jansego brazu lub w odcieniach fiolety lub rudosci ja bym peoponowala boba czyli tyl krotszy boki dluzsze cieniowane wlosy tez sa oki ale tylko na czubku glowy wten sposob fryzura odwraca wzrok odbiorcy na twoja okragla twarz...dlugie tez pasuja.jak masz krotka szyje i jestes niska unikaj dlugich wlowo poniewaz ione optycznie cie skracaja i dodaja objetosvi twojej twarzy...
RK-MARTA
napisał/a: RK-MARTA 2010-01-26 00:10
osoba o okrągłej twarzy powinna unikać fryzur poszerzających owal twarzy, z zwłaszcza kręconych i napuszonych po bokach! Tricki optycznie wydłużające owal twarzy, to przedziałek na szczycie głowy, wyraźne kosmyki opadające na policzki, ciemne kolory włosów oraz takie modelowanie fryzury, by minimalizować boczne objętości (np. delikatny tapir na górze głowy, a boki gładko zaczesane do tyłu).
napisał/a: Kokokosowa 2010-01-26 11:48
Jeżeli masz twarz okrągłą, powinnaś nosić włosy o średniej długości z lekkim falami oraz tak zwane fryzury "na pazia". Możesz mieć również grzywkę, z tym że powinna być ona lekko wystrzępiona. Jeżeli masz ochotę na dłuższe włosy, powinnaś ich zewnętrzne partie zebrać przy skroniach do tyłu.
Okrągła twarz źle wygląda w anielskich loczkach, fryzurach zaczesanych do tyłu (gdzie odkryte są policzki i uszy) oraz gładkich włosach zwisających po bokach.
Matuszczyki
napisał/a: Matuszczyki 2010-02-01 23:07
ja mam okrągłą buzię i włosy obciente do ramion ,grzyka na bok i pocieniowane znajomi mówią że wyglądam super