Sterczace wlosy + chce nowa fryzure

napisał/a: Adameo95 2010-10-31 15:22
Jak sprawić, aby włosy po myciu mi się układały? Kiedyś jakieś 2-3 lata temu ścinałem się na jeżyka, teraz włosy układają mi się jak do jeżyka tzn. idą do góry. Chciałem zapuścić włosy aby otrzymać coś takiego: http://allseriesmag.files.wordpress.com/2009/01/skins_3_images_chris_clough_property_of_company_pictures_-_freddie_cook_effy_2.jpg

Jednak włosy ciągle mi stoją. Moje włosy teraz mają ok 5-6 cm i są czesane na wprost. Myje je raz dziennie wieczorem. Zazwyczaj ok. godziny 18, wtedy... no właśnie - muszę zakładać czapkę. Robię tak od roku, po myciu włosów i wytarciu ich zakładam czapkę aby lekko się ulizały przez co mi nie sterczą. Wiecie może jak sprawić aby włosy mi nie sterczały?
Ogólnie obecnie mam taką fryzurę: http://i.imgur.com/eGGzf.jpg

Jak widać nie sterczą włosy ponieważ wczoraj umyłem je ok. godziny 18 i nosiłem czapkę kilka godzin. Jednak jeśli bym jej nei nosił to by mi do góry stały te całe włosy a to wygląda okropnie.
Powiedzcie mi prosze, czy powinienem iść do fryzjera aby lekko fryzjerka podciela mi wlosy czy poczekać aż podrosną i dopiero iść aby mnie ścieła tak jak na http://allseriesmag.files.wordpress.com/2009/01/skins_3_images_chris_clough_property_of_company_pictures_-_freddie_cook_effy_2.jpg ??
Sayuri22
napisał/a: Sayuri22 2010-11-01 14:27
Może zakup sobie gumę do włosów, albo jakiś żel do stylizacji.
Mom zdaniem powinieneś skrócić włosy i np. zrobić sobie irokeza. Lekko go postawić z przodu...
hm. Albo jeśli suszysz włosy to zaczesuj je w tą stronę jaką byś chciał i wtedy może uda Ci się je ułożyć.
A czapka tylko pogarsza sprawę...