Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Sukienki

napisał/a: ami1 2006-07-10 16:34
Jakie kroje tego lata są odpowiednie. Kompletnie się na tym nie znam. W spódnicach chodzę rzadko, w sukienkach prawie nigdy. Niestety, a może stety na dworze upał i skwar, a w dżinsach trochę za gorąco. Chętnie wysłucham porad dziewczyn, które znają się na tym lepiej. A już w ogóle nie wiem w co mam się ubrać do pracy. Od razu zaznaczam, że nazbyt oficjalne stroje odpadają. Wolę jak jest mi wygodnie. Tak więc poradźcie coś wygodnego, modnego i seksownego. Oczywiście, jeśli istnieje takie rozwiązanie
napisał/a: Marusia 2006-07-14 10:35
Ja w spódnicach też rzadko chodzę, ale w lato trzeba :)
Jeśli chodzi o spódnice, to fajnie mi się chodzi w takich szytych "do skosa" (tzn ułożony ukośnie materiał, a nie ścięty dół spódnicy). Mam też jedną w kształcie... hmmm... odwróconej doniczki... /_\ mniej więcej taki prosty krój :), z lekkiego materiału, więc na dole tworzą się ładnie wyglądające falbanki. Długość lubię do kolan (bo spódnice są dość szerokie od spodu, więc ta długość ładnie wygląda).

A z sukienek: mam dwie ulubione: jedną "princeskę" tzn na szerokich ramiączkach, długość 20 cm przed kolana, wąska, ale nie przylegająca do ciała- coś a la mała czarna :). Uwielbiam w niej chodzić :).
Druga "plażowa"- też szerokie ramiączka, wąska, bardziej przylegająca do ciała, długość do kostek, z rozcięciami po obu stronach (aż do połowy ud ).
Jak znajdę zdjęcia, to zamieszczę, bo nie umiem zbyt obrazowo opisywać ;)
napisał/a: ami1 2006-07-18 15:10
Tylko gdzie kupić taka fajna sukienkę Ja nie mam pojęcia, w ogóle z tymi zakupami to jest zawsze problem...
napisał/a: Marusia 2006-07-18 19:27
Oj, ja te sukienki znalazłam przez przypadek, to były takie nieplanowane zakupy. Zresztą, jak tylko szukam czegoś konkretnego, to nigdzie tego nie ma. Wolę pochodzić i pooglądać, a jak mi się spodoba, to kupuję :)
napisał/a: ami1 2006-07-19 16:36
Ja niestety również, jak czegoś potrzebuję to nigdy nie mogę znależć . Za to jak nie mam gotówki, to zawsze coś wypatrzę. Niestety jak już sie zdeceduję, to już tego nie ma i kółko się zamyka .
napisał/a: samsam 2006-07-20 10:14
Nie jesteście same. Ja też tak mam
Pamiętam, gdy jeszcze chodziłam do liceum i nie miałam pieniędzy, to było mnóstwo super ciuchów, których oczywiście nie mogłam sobie kupić. A gdy już uzbierałam kasiorkę i wybierałam się na zakupy, to nic ciekawgo nie mogłam znaleźć.
napisał/a: ~gość 2006-09-12 17:42
Prosze o jakis link dla sukienek fajnych na studniowke . Z gory dzieki !
napisał/a: iza19821 2006-09-12 17:58
Napewno poszukaj na Allegro lub przeszukaj katalogi
napisał/a: Marusia 2006-09-12 17:59
Na studniówkę najlepiej szukać sukienki od razu w sklepach. Wtedy można trafić na naprawdę świetną kreację, której nie ma w internecie. A jeśli chodzi o internet- możesz poszukać w goglach sukienek wieczorowych
napisał/a: iza19821 2006-09-12 18:05
zgadzam sie chyba najlepiej popszperac po sklepach...a na allegro mozna tylko podpatrzec
napisał/a: palika 2006-09-16 23:17
A ja za jednym zamachem kupilam kreacje i do przyjaciolki na wesele i na studniowke
napisał/a: ami1 2006-09-17 23:30
No to strzał w 10-tkę