Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

W Babcinej szafie

napisał/a: joasia078 2017-11-28 22:19
Witajcie, wspaniałe forum dla kobiet i świetne rady dotyczące mody i nie tylko.Bardzo lubię eksperymentować jeśli chodzi o modę.Ostatnio zrobiłam sobie wycieczkę do mojej Babci i natrafiłam akurat na przedświąteczne porządki w szafie Babci.Znalazłam sporo ciekawych ubrań fajny czerwony sweter, elegancki obcisły żakiet i starą ale bardzo ładną, małą torebkę ze skóry.Babcia oczywiście zaoferowała,że mogę brać co tylko mi się spodoba.
Spędziłam ten dzień z Babcią, która opowiadała mi o modzie z jej lat młodości.Było naprawdę bardzo miło i przyznam, że na chwilę przeniosłam się w ten świat:)
Kiedy wróciłam do domu zaczęłam główkować jak wyczyścić tą zjawiskową torebkę i szukając wskazówek jak poradzić sobie z takim problemem natrafiłam na ciekawy artykuł, z którego porad mam zamiar skorzystać https://www.wittchen.com/blog/jak-wyczyscic-skorzana-torebke
Kochane dziewczyny, a czy Wy zaglądacie do Babcinych szaf? Mam nadzieję, że tak, ponieważ myślę, że możecie znaleźć tam wiele prawdziwych inspiracji modowych. Pozdrawiam.
LadyBarbra
napisał/a: LadyBarbra 2017-12-07 14:40
I do babcinych szaf i do lumpów, tam to są dopiero perełki. :)
zofcia.s.
napisał/a: zofcia.s. 2019-03-22 16:14
u mojej babci w szafie było kilka perełek :d na przykład sukienki midi :)