znacie jakiś sposob na przezroczyste paznokcie?

fliebe
napisał/a: fliebe 2010-03-01 16:06
Od niedawna mam mały problemik z paznokciami...nie moge ich zapuścić bo im są dłuższe tym bardziej przezroczyste się robią do tego wyginać je można na wszystkie strony...próbowałam już różnych kremów, balsamów i innych preparatów i nic nie pomogło...z apteki też mi nic nie pomogło, żadne kremy, witaminy...nie wiem już co robić bo nie pozostaje mi nic innego jak mieć krótkie paznokcie...jeśli macie jakąś rade napiszcie:)
sylciar
napisał/a: sylciar 2010-03-01 16:45
Maluj je lakierem bezbarwnym to je trochę usztywni,jedynie taki sposób może ci pomóc jak żadne odżywki i witaminy nie pomagaja.
kamilainikola
napisał/a: kamilainikola 2010-03-01 17:02
Jak witaminy Ci nie pomagają to niewiem co mogę Ci poradzić.Mi bardzo pomogła belissa włosy i paznokcie.
Katalina
napisał/a: Katalina 2010-03-01 21:08
Jeśli rzeczywiście wyczerpałaś możliwości, jakie dają suplementy diety wzmacniające paznokcie, witaminy i odżywki, to jedyne co mogę polecić to inwestycja w jakiś profesjonalny zestaw do regeneracji paznokci. Sally Hansen ma w swojej ofercie dużą gamę produktów, które nie sa może tanie, ale uważa się je za jedne z lepszych tego rodzaju.. I trzeba tutaj wykazać się konsekwencją. Poza tym wzbogać dietę o produkty bogate w wapń. Być może masz tego pierwiastka zbyt mało dlatego Twoje paznokcie sa takie delikatne.