4 filary przeznaczenia-kiedy skończą się problemy

napisał/a: ~Agnieszka 2009-11-26 13:06
Witam wszystkich

Już od jakiegoś czasu interesuję się tematyką feng shui i 4FP. I od kilku dni zastanawiam się nad założeniem wątku. Podobny temat już był ale nie wiedziałam czy mogę dołączać się do czyjegoś wątku więc zakładam swój.

Od dłuższego czasu (kilku miesięcy) wszystko mi się wali na głowę, nic mi nie wychodzi. Nie mogę znaleźć pracy, związki z innymi ludźmi są bardzo złe, ogólnie źle się czuję psychicznie (tzw. dół).

Czy mogłabym prosić o analizę 4FP??
Chciałabym dowidzieć się co mam robić, jak działać i w jakim kierunku??

Urodziłam się w Szczecinie, 13.02.1985r. około godz. 20:00-20:30 (ale bliżej 20:00). Dokładnej godziny nie znam ale mogę zapytać rodziców jak będzie trzeba.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuę
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-11-26 15:54
Witaj Agnieszko,
sprawa może być bardzo złożona ponieważ może być konieczna analiza 4FP oraz analiza FS domu. Na początek warto zrobić 4 Filary ale analizy które robię mają objętość od 8 do 12 stron i dotyczą wątków osobistych i nie możemy tu na forum tego zrobić
Jeśli będziesz chciała zamówić taką analizę to oczywiście jestem do dyspozycji.

pozdrawiam
Włodzimier z Buliński
napisał/a: ~Aga 2009-11-26 21:44
Dziękuję za szybki odzew.
Oczywiście chciałabym taką analizę 4FP (bo do analizy Feng Shui domu to chyba musiałby Pan przyjechać osobiście? ewentualnie mogę przesłać plan mieszkania bo niedawno robiłam :)). Tylko nie wiem czy będę mogła sobie na analizę 4FP pozwolić finansowo (moje problemy dotyczą zarówno życia osobistego jak i finansów). Więc prosiłabym o podanie kosztów takiej analizy (ew mogę przesłać swojego maila przez Pana stronę internetową jeśli nie chciałby Pan podawać takich informacji na forum)

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-11-26 23:07
Możesz napisać, pytać każdy może
napisał/a: kaszycha 2009-12-01 12:28
4 filary przeznaczenia (od niedawna staram się zgłębić to zagadnienie.)
Pytanie moje jest następujące?
Czy jeśli żywioł dnia- mistrza (w moim wypadku metal) jest uwięziony w dniu urodzenia (wiosna), pomimo tego w czterech filarach jest sporo żywiołów wspierających (ziemia i metal) to czy to jest typ silny- czy słaby? Jeśli jest zdecydowanie "słaby" (co mi się nie podoba i uważam, że nie pasuje do mojego charakteru i przebiegu dotychczasowego życia) to czy jest jakaś możliwość wzmocnienia swojego dnia- mistrza? Jak sprawić aby było troszkę więcej szczęśliwych dni w horoskopie?
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-12-01 21:50
Witaj
To że ktoś jest słabym Dniem Mistrzem nie znaczy że jest "słabym człowiekiem". To jest pewna charakterystyka głównego elementu dla rozpatrywania jego zachowań w stosunku do czasu który jest nośnikiem wielu energii.
Pojecie "słaby" czy "silny" to w sumie techniczne terminy.
Słaby DM może zostać milionerem, prezydentem czy inną znaczącą osobą i odwrotnie - silny DM może być człowiekiem przeciętnym czy nawet "przegranym".
Cztery Filary Przeznaczenia są bardzo skomplikowaną techniką odczytywania losu ponieważ odwzorowują ludzkie życie a ono potrafi być dopiero skomplikowane!
napisał/a: kaszycha 2009-12-01 22:42
W książce, którą staram się zrozumieć "Feng Shui dla żółtodziobów" (czyli dla mnie) są zamieszczone opisy pewnych zależności. Np. władza/bogactwo... co oznacza taki układ. W przypadku "silnego" typu jest o wiele więcej sprzyjających stwierdzeń. Np. tak trzymaj, fortuna Ci sprzyja itd. W przypadku "słabego" typu o wiele więcej negatywnych stwierdzeń np. lepiej nie podejmuj żadnego działania..
Pomijam już fakt, że wychodzi na to,że w zeszłym roku rozpoczął się mój niefortunny okres to jeszcze ta "słabość":(
Zastanawiam się jak mogę pomóc sama sobie przełamać "słabość"?
Silnym człowiekiem jestem- raczej na pewno. Ale teraz mam sporo zamieszania w moim życiu. Chciałabym mieć na to wpływ. Wewnętrznie się na to nie zgadzam i szukam drogi do zmian na lepsze. Pomimo albo wraz z Feng Shui
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-12-02 00:31
Książka z której korzystasz jest bardzo dobrą pozycją ale zakres wiedzy w niej zawarty nie pozwala na zaawansowane techniki dzięki którym np. ja w moich analizach 4FP pomagam ludziom.
Taką wiedzę zdobywa się na odpowiednich kursach i szkoleniach, nie wspominając o praktyce bo to ona jest kluczem do sukcesu.
napisał/a: kaszycha 2009-12-02 11:38
Czyli nie ma co liczyć na jakąś odpowiedź. Pozostaje skorzystać z usług specjalisty :(
Szczerze mówiąc liczyłam na jakąś podpowiedź. Kilka krótkich jasnych wskazówek. Skoro jednak pomoc sprowadza się tak naprawdę do reklamy -- to poproszę o szczegółowe informacje:
1. Jak długo czeka sią na sporządzenie profesjonalnego profilu?
2. Jakie dane sa niezbędne?
3. I oczywiście jakie są wszystkie koszty ponoszone przez klienta?

Jak reklama to rzetelna.
Pozdrawiam i czekam na konkrety.
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-12-02 21:27
Jak mam Ci odpowiedzieć konkretnie jeśli nawet nie podałaś daty i miejsca urodzenia .....
Ja nie doradzam na oko tylko staram się to robić profesjonalnie żeby nikomu nie zaszkodzić. To nie jest zabawa we wróżby!

Jak wejdziesz na forum lekarskie i zapytasz o diagnozę podając jakieś szczątkowe informacje o pacjencie i jego schorzeniu to jakiej możesz spodziewać się konkretnej odpowiedzi ?
Żaden specjalista nie zaryzykuje stawiając diagnozę "na oko"

Co do warunków przeprowadzania analiz to zawsze możesz napisać do mnie na maila bo to nie jest miejsce na zamieszczanie cenników.

pozdrawiam
napisał/a: kaszycha 2009-12-02 22:22
Widocznie nie dość dokładnie przeczytałam książkę :)
Data urodzenia: 1 kwietnia 1970, godzina 2.10 w nocy. Miejscowość Mysłowice (sąsiad Katowic)
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-12-02 22:59
No widzisz, od razu lepiej
Teraz zadaj mi konkretne pytanie - jaki masz problem ?