Comarch ERP Optima 10% taniej - promocja Graphcom dla Nowych Firm

napisał/a: graphcom 2013-02-26 13:38
Jeżeli szukasz profesjonalnego oprogramowania do zarządzania, a Twoja firma ma nie więcej niż 6 msc, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dzięki Graphcom otrzymasz aż 10% upustu na zakup systemu Comarch ERP Optima.

Comarch ERP Optima to narzędzie dedykowane dla mikro, małych i średnich firm działających w różnych branżach. System pozwala w łatwy i szybki sposób wystawić faktury, obsłużyć magazyn, zaksięgować dokumenty, naliczyć wypłaty oraz rozliczyć się z urzędami. Pozwala na obsługę każdego rodzaju procesów biznesowych, począwszy od kompleksowej obsługi Klienta, poprzez operacje księgowe i procedury kadrowo- płacowe.

System Comarch ERP Optima można elastycznie dostosować nie tylko do wielkości przedsiębiorstwa, ale także do jego struktury - umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również efektywną pracę w sieci.
Comarch ERP Optima wybrało już ponad 45 000 Klientów, co klasyfikuje system jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm!

Główne zalety systemu to:
* Szybsza obsługa sprzedaży,
* Krótszy czas obsługi Klientów,
* Eliminacja prostych, powtarzalnych czynności,
* Zawsze aktualne wskaźniki płacowe,
* Redukcja czasu i kosztów związanych z obsługą księgową przedsiębiorstwa,
* Gwarancja systemu zawsze zgodnego z przepisami.

Graphcom Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

Więcej informacji na http://www.graphcom.pl

POBIERZ BEZPŁATNE DEMO: http://optima.comarch.pl/demo?utm_source=GRAPHCOM