Dniu Kobiet?

napisał/a: ~lancelotel 2012-09-26 02:05
Co chcecie dostać w DNIU KOBIET? Jak pewnie jak zawsze zostanę obdarowana bukietem kwiatów
napisał/a: ~lancelotel 2012-11-10 02:52
Hallo liebe Tussis, :blume:

Ich hätte mal eine frage an euchwww.brautundabendkleider.com, was haltet ihr von Cat-Eye Sonnenbrillen. Diese Brillen sind ja dieses Jahr sehr Modern.


liebe grüsse eure glitzer glanz brautundabendkleider.com
napisał/a: juliettee 2013-03-05 11:20
Możemy się same obdarować prezentem. Ja polecam Good Time Day Spa, który specjalizuje się w zabiegach upiększających jak i relaksujących :) Czyż to nie najlepszy prezent?
napisał/a: motylinka 2013-03-05 12:46
W moim przypadku samodzielne robienie sobie prezentów w tym dniu chyba przejdzie do tradycji, mój partner jest super, ale o Dniu Kobiet nigdy nie pamięta.
napisał/a: lexieloop 2013-03-05 14:27
ja sobie sama póki co wymyśliłam "prezent" i wybieram się na ciuchowy SWAP do Blue City :) pozbędę się rzeczy, które mi się znudziły i wymienię je na inne:)


a co do partnera to wskazany byłby masaż i jakaś pycha kolacja:)
napisał/a: cyberdama 2013-03-05 15:45
Ja pewnie też dostanę kwiaty, a sama sobie może zafunduję jakieś pachnące mazidło? :)
napisał/a: merka 2013-03-05 19:18
ja z koleżankami zafundowałyśmy sobie wspólny sportowy wypad. jedziemy na babskie narty z bp margotravel. wydaje mi się, że taki dzień spędzony na plotkach, z dala od domu i pracy czy studiów to coś fajnego :) najlepsze jest pewnie to że więcej będziemy plotkować niż jeździć... ale mimo wszystko mam nadzieję ze snieg dopisze:)
napisał/a: oliff 2013-03-06 10:00
Ja znalazłam świetne życzenia na dzień kobiet, hehe:

http://www.zyczenia.co/item/badz-zawsze-szczera-zaradna-i-mila.html?category_id=85 :p

Nie wiem tylko czy to na pewno życzenia DLA kobiety czy może jednak za ich pośrednictwem to mężczyzna życzy sobie po prostu partnerki idealnej? :eek:
napisał/a: oliff 2013-03-06 10:02
merka napisal(a):ja z koleżankami zafundowałyśmy sobie wspólny sportowy wypad. jedziemy na babskie narty z bp margotravel. wydaje mi się, że taki dzień spędzony na plotkach, z dala od domu i pracy czy studiów to coś fajnego :) najlepsze jest pewnie to że więcej będziemy plotkować niż jeździć... ale mimo wszystko mam nadzieję ze snieg dopisze:)


Też wybieram się w marcu na narty! Na razie kompletuję strój i zasoby odwagi. To mój pierwszy raz!

Dziewczyny a dokąd jedziecie? Pierwszy raz? I czy macie już odpowiedni strój? Wiem, że stok to swoisty "wybieg" aż się obawiam mojej starej kurtki i spodni z przeceny :)
napisał/a: merka 2013-03-06 19:23
oliff napisal(a):Też wybieram się w marcu na narty! Na razie kompletuję strój i zasoby odwagi. To mój pierwszy raz!

Dziewczyny a dokąd jedziecie? Pierwszy raz? I czy macie już odpowiedni strój? Wiem, że stok to swoisty "wybieg" aż się obawiam mojej starej kurtki i spodni z przeceny :)


My jedziemy do Jańskich Łaźni. Pamiętaj, że najważniejsze to dobry nastrój i odwaga!!! a strojem się nie przejmuj! Ja mam spodnie i kurtkę już ze 4 lata, więc nowością nie grzeszą:) A Ty Oliff kiedy i gdzie się wybierasz?:)
napisał/a: oliff 2013-03-07 10:44
merka napisal(a):My jedziemy do Jańskich Łaźni. Pamiętaj, że najważniejsze to dobry nastrój i odwaga!!! a strojem się nie przejmuj! Ja mam spodnie i kurtkę już ze 4 lata, więc nowością nie grzeszą:) A Ty Oliff kiedy i gdzie się wybierasz?:)


Ja jadę w Alpy w przyszły weekend. Pierwszy raz na narty i pierwszy raz w Alpy. Mam już starą kurtkę, a na allegro licytuję jakieś tanie spodnie ;) Sprzęt wypożyczymy. Od wczoraj robię też ćwiczenia, może choć trochę zwiększę formę ;) Dzięki za pozytywne motywujące słowa - tego mi trzeba :)))
napisał/a: Malusiaiwonk 2013-03-07 21:41
Mi wystarczy to że mój facet zawsze przy mnie jest. Nie potrzebuję żadnych prezentów, chociaż kwiaty są bardzo miłym i czułym gestem nie tylko wtedy gdy jest okazja.