Do admina i moderatora

napisał/a: ~gość 2009-04-02 13:55
Odrobinę z innej beczki.
Dostałam prywatna wiadomość, odpisałam i okazuje się, że od 25 godzin ( ponad dobę) moja odpowiedź nie została wysłana, nadal spokojnie spoczywa w folderze do wysłania.

Zróbcie coś, bo wychodzę na osobę niewychowaną, która nie odpowiada na maile.

Już parę razy mnie to spotkało - lecz nigdy nie trwało to ponad dobę.
napisał/a: ~gość 2009-04-02 14:03
Chyba wszystko jest ok, po prostu użytkownik musi wejść na forum żeby otrzymać wiadomość ,wtedy wiadomość przechodzi do folderu "wysłane". Jeśli czekasz dobę na to aby wiadomość się wysłała tzn że jeszcze nie było w tym czasie tego użytkownika.
napisał/a: sorrow 2009-04-02 14:08
onomatopeja12345, pozostaje mi potwierdzić słowa BeatrixKiddo. Pisząc do kogoś PW twój list ląduje w "Do Wysłania". Póki tam jest masz jeszcze możliwość go skasować, albo zmodyfikować (zanim zostanie przeczytany). W momencie kiedy adresat list przeczyta twój list ląduje w "Wysłane" jako kopia. Ja mam listy, które wysłałem miesiące temu, których nikt przeczytać nie raczył :).
napisał/a: ~gość 2009-04-02 14:15
sorrow napisal(a):onomatopeja12345, pozostaje mi potwierdzić słowa BeatrixKiddo. Pisząc do kogoś PW twój list ląduje w "Do Wysłania". Póki tam jest masz jeszcze możliwość go skasować, albo zmodyfikować (zanim zostanie przeczytany). W momencie kiedy adresat list przeczyta twój list ląduje w "Wysłane" jako kopia. Ja mam listy, które wysłałem miesiące temu, których nikt przeczytać nie raczył :).


Zatem dziękuje za info, okazuje się, że jestem prostą babą pańszczyźnianą nie obeznaną z funkcjonowanie poczty. No cóż za moich czasów to herold ogłaszał wiadomości, nie mogę przyzwyczaić się do nowoczesności.