Filmy wojenny z dziewczyną

napisał/a: aeria 2015-08-17 22:41
Hej, mam pytanie. Chciałbym bardzo udać się do kina na film wojenny wraz z moją dziewczyną. Czy to ma sens? :P Zawsze chodzę z nią na filmy romantyczne i chciałbym żeby poszła ze mną na taki jaki ja lubię. Jak ją może zachęcić do takiego filmu?
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2015-08-20 14:53
eddd88 napisal(a): Hej, mam pytanie. Chciałbym bardzo udać się do kina na film wojenny wraz z moją dziewczyną. Czy to ma sens? :P Zawsze chodzę z nią na filmy romantyczne i chciałbym żeby poszła ze mną na taki jaki ja lubię. Jak ją może zachęcić do takiego filmu?


Jeśli kategorycnzie nie lubi to nie wiem, ale ja na przykład nie miałam ochoty na Snajpera, a teraz uważam, ze to jeden z lepszych filmów ostatniego roku i pewnie po części dlatego teraz chcę iść na polski Helikopter w ogniu, czy li Karbalę.
napisał/a: Piegusowa 2015-08-25 12:25
A mnie się akurat Snajper średnio podobał. Hurt Locker już owszem, chociaż obejrzałam tak z przypadku wlasciwie, ale zaskoczenie pozytywne :) a o Karbali chyba nie słyszałam, to znaczy kojarze o co chodzi, jelsi to to co myśle, ale nie wiedzialam, ze jest film juz.
mirabelka88
napisał/a: mirabelka88 2015-08-27 21:41
Karbala dopiero będzie. Wchodzi 11 września ;)
Mnie bardzo podobała się Furia z Pittem. Możesz spróbować ją przekonać, ale jak jest zadeklarowaną przeciwniczką, to nawet hollywoodzkie przystojniaki jej nie przekonają...
napisał/a: aeria 2015-09-15 22:59
W końcu obejrzeliśmy na komputerze Snajpera a w kinie Karbale - wszyscy pisali że super i w ogóle. Mi się podobało to i to. Karbala, pełen szacun za tak dobry film w wykonaniu polaków. Nie gorszy niż amerykański ani trochę.
napisał/a: franka098 2015-09-16 10:00
Jeśli masz dziewczynę, która ogląda tylko komedie romantyczne i Ty na nie z nią chodzisz, bo robisz to pewnie dla niej, a ona nie chce obejrzeć z Tobą czegoś co Ciebie interesuje to bym się na Twoim miejscu jeszcze raz zastanowiła z kim się spotykasz :) POwiedz jej, żeby zrobiła to dla Ciebie może się zgodzi, a moze nawet film przypadnie jej do gustu.
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2015-09-29 15:33
franka098 napisal(a): Jeśli masz dziewczynę, która ogląda tylko komedie romantyczne i Ty na nie z nią chodzisz, bo robisz to pewnie dla niej, a ona nie chce obejrzeć z Tobą czegoś co Ciebie interesuje to bym się na Twoim miejscu jeszcze raz zastanowiła z kim się spotykasz :) POwiedz jej, żeby zrobiła to dla Ciebie może się zgodzi, a moze nawet film przypadnie jej do gustu.
Karbala na 99% się spodoba - ja jestem mocno na tak, choć to nie mój ulubiony gatunek. Wartoteż sięgnąć po książkę, jak czytam od trzech dni i jestem w lekkiej rozsypce... Szacunek się nalezy tym chłopakom.