Konkurs "Barwy jesieni"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-10-26 12:44
Weź udział w naszym konkursie. Mamy dla was zestawy, w skład których wchodzą dwa filmy: "Plan B" oraz "Nocna randka"!


Przyłącz się do zabawy i odpowiedz krótko na pytania konkursowe: Która pora roku najbardziej odzwierciedla Twój charakter? Uargumentuj swoją odpowiedź.


Trzy najciekawsze odpowiedzi nagradzamy filmami.
WYNIKI!!!


Drogie Panie, dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.
Wybranie trzech odpowiedzi było bardzo trudnym zadaniem. 
Redakcja postanowiła nagrodzić 8 osób.

Trzy pierwsze zdobywają nagrody pokazane w konkursie pozostałym wyślemy film "Ciacho".
1. nikiczana
2. agatita
3. Milena22x


4. monara8
5. drewienko
6. lucyna2
7. joannas1
8. creative_j


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach.
Laureatki proszone są o sprawdzenie wiadomości na www.ja.w.polki.plCzas trwania konkursu: 26.10 - 09.11.2010r.

Wyniki ogłosimy najpóźniej 19.11.2010r.Regulamin konkursu:


1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.1.Organizatorem Konkursu jest spółka „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa (dalej zwana: „Organizatorem”).
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (zwanym dalej: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.polki.pl.
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora i realizatorów oraz inne osoby współpracujące przy organizacji Konkursu, jak również członkowie rodzin w/w pracowników i współpracowników.

2. ZAŁOŻENIA KONKURSU
2.1. Konkurs będzie przeprowadzony na forum polki.pl
2.2. Konkurs będzie trwał w dniach od 26.10 do 09.11.2010r.
2.3. Rozwiązanie Konkursu zostanie ogłoszone na forum polki.pl

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
3.1. Konkurs polegać będzie na napisaniu odpowiedzi na pytania: Która pora roku najbardziej odzwierciedla Twój charakter?
3.2. Laureatami Konkursu w liczbie 3 zostaną osoby, których odpowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.
3.3. Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia w przedmiocie akceptacji niniejszego Regulaminu.
3.4. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego lub odpowiednio adres zamieszkania, będą przetwarzane przez Organizatora z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu bezpośredniego własnych produktów Organizatora Konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.

4. PRZYZNAWANIE NAGRÓD
4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3 w terminie najpóźniej do dnia 19.11.2010r.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej za pomocą Prywatnej Wiadomości na stronie www.ja.w.polki.pl
4.3. Nagrody do poszczególnych laureatów wysłane zostaną pocztą lub przesyłką kurierską na koszt Organizatora pod adres zamieszkania wskazany przez laureataw mailu w terminie najpóźniej 14 dni od dnia powiadomienia laureata o wygranej.
4.5. W przypadku niewysłania danych adresowych lub niepodjęcia przez laureata nagrody działania reklamacyjnego w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników, prawo do nagrody wygaśnie.
4.6. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
5.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia publikacji na stronie internetowej www.polki.pl listy laureatów Konkursu na adres mailowy Redakcji.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
6.1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
- zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
- nie doręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem,
- świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
6.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
napisał/a: 19790411 2010-10-26 13:23
Moją porą roku jest wiosna i ona najbardziej odzwierciedla mój charakter. Każdego dnia na nowo budzę się do życia. Staram się każdy dzień "zamknąć", aby rano rozpocząć od zera nowy dzień :) Każdego dnia rozkwitam na nowo, każdy dzień witam z uśmiechem.
goskaf1
napisał/a: goskaf1 2010-10-26 14:49
Mój znak zodiaku to Bliźniaki i tak jak ten znak mówi mam zmienny charakter. Raz jestem ciepła jak lato, a raz chłodna jak zima. Kiedy jestem smutna zamieniam się w jesień...wtedy te wszystkie spadające liście symbolizują płacz, a to,iż robi się szybko ciemno na dworze mówi o mojej ciszy wewnętrznej.
Jestem też Wiosną, bo bywa, że wstaję z rana pełna energi, rodze się na nowo.
napisał/a: justynarojek 2010-10-26 15:30
Mój charakter najlepiej odzwierciedla jesień.Tak jak jesień raz jestem wesoła, raz melancholijna innym razem smutna.Gdy mam dobry dzień jestem miła, romantyczna, otwarta i ciepło bije z mej twarzy ale gdy jestem zła to miotam piorunami a wokół mnie aż iskrzy.W mej szafie pełno kolorowych ubrań niczym jesiennych liści, które mienią się kolorami.Jesień jest dwoista , taki też jest mój charakter-często jestem zamknięta w sobie, rzadko mówię co mnie gryzie lecz gdy kocham, kocham całym sercem.Jesień uwodzi kolorami a ja zmysłowością.To ona najlepiej oddaje moją jakże skomplikowaną naturę bo w jesieni jest odrobina lata, wiosny i zimy a we mnie jest odrobinka każdego z typów charakteru.
kathiee
napisał/a: kathiee 2010-10-26 17:15
Mój charakter najbardziej odzwierciedla wiosna. Wiosna zaskakuje - jak ja zaskakuje bliskich swoimi pomysłami.Przyjście Wiosny zawsze poprawia wszystkim humor, jak Ja zawsze w potrzebie potrafię rozśmieszyć, rozbawić do łez. Wiosna jest najbardziej oczekiwaną porą roku, każdy czeka na nią po srogiej zimie - tak jak moi bliscy czekają na moje ciepłe słowo, miły gest. Wiosna wprawia w pozytywny nastrój każdego - jak ja. Kiedy przychodzi wiosna ja rozkwitam razem z nią, napływają do mojej głowy nowe pomysły.
joannas1
napisał/a: joannas1 2010-10-26 17:43
Wydaje mi się, że to właśnie JESIEŃ najlepiej odzwierciedla mój charakter. Jesień to przede wszystkim kolory pomarańczowe i brązowe.
To kolory liści spadających z drzew. To zdecydowanie moje kolory.
Osoby, które lubią kolor pomarańczowy są z reguły niecierpliwe
i bardzo szybko oczekują na efekty swojego planu.
Osoby lubiące ten kolor są także wytrwałe i mają silną motywację.
To kolor zdecydowanie ludzi aktywnych.
Kolor brązowy to zaś kolor ludzi mocno stąpających po ziemi, realistów.
Lubiących ład i porządek. Często brąz jest jednak skorupą, pod którą chcą skryć swoje prawdziwe oblicze.
To wszystko się zgadza co do mojego charakteru.
To cała JA!
Ja i jesień!
napisał/a: jaga12Xj1 2010-10-26 19:47
Mój Charakter To Zima Dla Tego że Jest Tak Samo Zimna Jak Ja Nie Potrawie Innym Współczuć Może Dlatego że Mnie życie Też Nie Rozpieściło
enigma10
napisał/a: enigma10 2010-10-26 22:21
Jestem jak lato.
Jestem promienna jak letnie słońce. Gorąca jak rozgrzany piasek na plaży.
Oblewam się rumieńcem, jak rozgrzane w palącym słońcu wiśnie.
Pachnę kwiatami tak, że przyciągam do siebie motyle;)
Kipię kolorami, jaskrawymi barwami, które doskonale komponują się z opaloną na brąz skórą.
Moje włosy mają kolor spłowiałego w sierpniowym upale zboża.

Jestem słodka, jak owoce, dojrzałe w słonecznych promieniach.
I bywam gwałtowna, jak letnia burza.;)
invasion
napisał/a: invasion 2010-10-26 22:52
Zdecydowanie najbliżej mi do zimy. I może znajomi od razu wytkną mi, że przecież to zimę lubię najbardziej, to uważam, że zdecydowanie mam podobny charakter. Przede wszystkim jestem typem samotnika- podobnie jak zima, mam niewielu sprzymierzeńców, ale za to wierne grono przyjaciół, z którym spędzam czas. Poza tym jestem dosyć zamknięta w sobie i jestem tajemnicza- podobnie jak zima polskich drogowców- zaskakuję nieraz samą siebie swoimi pomysłami. Mam stałe poglądy i lubię skrajności- podobnie jak zima, która odstrasza skrajnymi temperaturami.
Taka ze mnie zima.
napisał/a: agh12 2010-10-26 23:44
"Wiecznie uśmiechnięta optymistka"- tak mówi o mnie mój mąż. Faktycznie, śmieję i uśmiecham się często, aż mi się zmarszczki porobiły:) Uwielbiam to. Uśmiech pomaga mi nakręcić sprężynę dzięki której działam. Wierzę, że pomaga mi w codziennym życiu; w załatwieniu sprawy w urzędzie, w czekaniu w kolejce do lekarza, w przeprowadzce...No i dzięki mojemu dobremu humorowi mam wspaniale wyrobione mięśnie brzucha, dwie ciąże a brzuszek płaski:) Mój optymizm też na wiele sposobów się przydaje. W niepowodzeniach szukam lekcji, którą daje mi życie. A wszyscy wiemy, że życie potrafi dać w... zaleźć za skórę. Dlatego też staram się zbytnio nie martwić i iść do przodu z uśmiechem na twarzy:) Zrobię co w mojej mocy a jak się nie uda to jakoś to będzie... Nie myślcie tylko, że jestem chodzącym ideałem. Spokojna i cierpliwa do czasu. Wybuch... i lecę jak tornado. A właściwie jak burza z hałaśliwymi piorunami.
Kim więc jestem???
Myślę, że ciepły, słoneczny letni dzień to ja. Czasem tylko z przelotnymi opadami :)
napisał/a: leoniu 2010-10-26 23:48
Ja jestem całkowicie letnią dziewczyną, letnią, ba gorącą, kwitnącą, energiczną. Im cieplej tym lepiej - rozkwitam, jędrnieję, pięknieję. Uwodzę. Wszystkich. I jako jedyna nie męczę się w temperaturze plus trzydzieści, plus czterdzieści. Moja zdolność do błyskotliwej riposty tnie przeciwnika na części. Gesty, uśmiechy, ruchy - przyciągają wzrok.
Chcę lata!
napisał/a: Sesil 2010-10-27 00:03
Jestem jak budząca się nadzieja wypełniona magią kwiatów. Najbliżej mi do WIOSNY, która rozbudza uśmiech serca u innych. Uwielbiam pomagać ludziom odradzać się i spełniać swoje marzenia, lubię przemknąć przez czyjeś życie jak delikatny wiosenny promień słońca. Wiosna niesie ze sobą okres porządków, a w tym jestem świetna i sprawia mi wielką frajdę porządkowanie starych zakurzonych szaf :)
Kwitnące kwiaty, sałatka z nowalijek i uśmiech - to magia mojego wnętrza, którym staram się dzielić:)