Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Nauka gry na gitarze przez internet

napisał/a: szakalik 2018-05-08 14:17
Myślę ostatnio o tym, żeby zacząć się uczyć grać na gitarze - zawsze bardzo podobał mi się ten instrument :) Udało mi się znaleźć w necie coś takiego: http://kursgitary.pl/ - czy według Was taki kurs przez internet ma sens? Czy lepiej jednak zdecydować się na standardowe lekcje? Zapraszam do dyskusji :)
Sinatka
napisał/a: Sinatka 2018-10-01 10:10
Wydaje mi się że pierwsze chwyty powinien pokazać Ci ktoś kto się na tym zna. Bo bedziesz popełniać błędy. A samemu itak sie musisz uczyc - bo cwiczenia to 98% sukcesu ;)
Tylda
napisał/a: Tylda 2018-11-22 12:12
Jaki jest sens nauki przez internet? Rozumiem gdyby na zywo ktos ci pomagal uczyc sie chwytow itd. ale w internecie? Poradniki na youtube są za darmo.