Nauka języka metodą 5S

napisał/a: Aliaaa 2013-06-05 16:11
Znacie może metodę językową 5S? Czy uczył się ktoś z Was stosując ją? Bo naczytałem się w necie tylu dobrych komentarzy na jej temat, że sam zastanawiam się teraz czy nie spróbować.
napisał/a: ~magda_0 2013-06-06 21:22
Hej, korzystałam z tej metody podczas nauki hiszpańskiego i jest świetna:) Przyznam, że na początku podchodziłam do niej sceptycznie, bo jednak metoda 5s jest czymś innym, w sumie mało spotykanym wśród osób uczących języka. Ale przekonałam się, że każdy może dzięki niej poszerzyć swoją wiedzę:)
napisał/a: ~Mrok435 2013-07-04 19:03
Uczymy on-line Szkoła Shamrock!

Szkoła Języków Obcych Fundacji Shamrock oferuje kursy językowe na wszystkich poziomach nauczania. Do wyboru, język angielski, rosyjski, niemiecki!!! Uczymy on-line - wystarczy komputer z podłączeniem do internetu i zainstalowany komunikator ( np. Skype). Uczysz się w domu lub w dowolnym miejscu na całym świecie. Nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazdy do szkoły nie musisz też przerywać nauki z powodu wyjazdu lub opieki nad dzieckiem. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów. W naszej szkole każdy słuchacz sam ustala godziny zajęć jak również zakres materiału, który chciałby opanować. Zajęcia odbywają się indywidualnie uwaga lektora maksymalnie skupiona jest na uczniu, a co za tym idzie czas lekcji wykorzystany jest optymalnie.
Oferta edukacyjna dostosowana jest do potrzeb klienta. Oferujemy kursy dla dzieci, egzaminacyjne, maturalne, standardowe i konwersacyjne. Nasze kursy nie mają ram czasowych, możesz rozpocząć naukę w dowolnym dla siebie momencie.
Jeśli nie korzystałeś nigdy z takiej formy nauki proponujemy lekcje próbną za 1 zł. Kontakt z nami skype szkola _shamrock, tel. +48774661818 Biuro obsługi dostępne w godzinach od 8.00 do 17.00. Ewentualne lekcje w godzinach od 8:00 do 21:00
Więcej informacji uzyskacie pod numerem gg 28643507 od 8.00 do 17.00 oraz na stronie : www.facebook.com/szkola.jezykowa.shamrock
Zapraszamy!
Pozdrawiam Magda
napisał/a: ~milla 2014-02-18 09:17
Nauka przez Skype to jedna z lepszych metod nauki języka. Polecam zajęcia na www.szkola-shamrock.pl. Rzetelnie prowadzone kursy w przystępnej cenie. Naprawdę warto wypróbować.
napisał/a: ~gość 2016-03-28 12:20
Aktualnie powstał nowy kurs Angielskiego nie jest to żadna paczka kolejnych zasad, nie to jest cos całkiem innego. A teras do rzeczy mamy do dyspozycji wiele poziomów trudności wiec dla każdego znajdzie się cos ciekawego. Ceny maja całkiem niskie i to naprawdę a poziom wykonania jest wysoki. Ta platforma istnieje bardzo krótko wiec nie jest jeszcze obeznana ale widać ze ktoś włożył masę pracy. A zapomniał bym to nie jest bot spam nie mam jak tego udowodnić bo nie ma CAPTCHA. Jeśli mam powiedzieć cos co ma Was zachęcić hmmmmm… nie ma takiej takiej mogę po prostu powiedzieć brać brać i jeszcze raz brać. Ja osobiście dzięki niemu napisałem mature z anglika na 95% a nigdy nie przekraczałem progu 40 % wiec co nie było warto ? ja zapłacił bym jeszcze raz tyle
wszystko super mega, tylko np "nie piszmy tego typu fraz "brać,brać,brac bo to według mnie podpada,reszta genialnie

http://www.bellsenglishcourse.pl/