Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Dlaczego pies reaguje na ultradźwięki?

napisał/a: Szubika 2018-08-22 06:20
Cześć!
mam w domu psa. Niedawno do przydomowego warsztaciku kupiłem taką maszynę wydającą ultradźwięki. Niestety pies nie reaguje na to najlepiej. Jakoś dziwnie się zachowuje. Czy da się coś z tym zrobić? Może jakieś tabletki?
napisał/a: jolkanowak3 2018-08-22 12:01
Te nasze psiaki są wyjątkowo wyczulone na ultradźwięki... Ja miałam taki sprzęt na komary z ultradźwiękami, pies nie mógł się przyzwyczaić :(
Cupcake94
napisał/a: Cupcake94 2018-11-15 09:30
Żadne tabletki nie pomogą, jedyne co mozesz zrobic to wyciszyc dodatkowo ściany w warsztacie.
Ingova
napisał/a: Ingova 2019-03-05 14:19
Nawet nie probuj faszerowac psa jakimis tabletkami.
Oleena
napisał/a: Oleena 2019-04-01 14:27
Psy maja po prostu tak czujny uklad sluchowy, męczenie go tabletkami kwalifikuje sie pod znęcanie sie.