Prezent antystresowy

napisał/a: ~zakłopotana 2010-12-01 13:27
dziewczyny jak radzicie sobie ze stresem? Co sprawia, że po ciężkim tygodniu ładujecie akumulatory? ja szukam jakiegoś oryginalnego pomysłu na prezent dla koleżanki, a nie chciałabym kupować jej kolejnej „praktycznej osobistej” rzeczy
napisał/a: ~pomyslowa 2010-12-03 09:52
wyslij kolezanke na weekend do spa, zawsze mozecie jechac razem
napisał/a: ~zakłopotana 2010-12-06 10:01
no właśnie nie bardzo jest możliwość żeby wyjechać na weekend :( więc potrzebuje coś na miejscu? najlepiej w Warszawie :) znacie jakieś przytulne salony w stolicy? no i jaki zabieg polecacie?
napisał/a: ~czekoladowa 2010-12-06 14:25
Ja szczerze polecam czekoladoterapię nie tylko dla tych przepadających za nią. Genialny zapach kiedy smarują cię całą czekoladą, a ten zapach, poprawia nie tylko sylwetkę, ale przede wszystkim poprawia humor, co w taką pogodę jaką mamy za oknem jest bardzo potrzebne :)
napisał/a: wiesia5 2010-12-12 08:53
~zakłopotana napisal(a): no właśnie nie bardzo jest możliwość żeby wyjechać na weekend :( więc potrzebuje coś na miejscu? najlepiej w Warszawie :) znacie jakieś przytulne salony w stolicy? no i jaki zabieg polecacie?


Przytulnych salonów jest sporo w Warszawie, ale każdy z nich ma swój wyróżnik:) Z zabiegów, które błyskawicznie poprawiają humor i dają wymierne efekty dla sylwetki to hydroterapia. Dla mnie błogosławieństwem są kąpiele perełkowe z ozonem, az nie chce mi się wychodzić z wanny. Ostatnio poprosiłam podwdójny seans :) Po tym czuje się lekka i skóra jest delikatna jak po peelingu. Po takim zabiegu świetnie wchłaniają się kosmetyki. Spróbujcie, przed świętami świetny relaks:) Korzystam z tych zabiegów w Spa, ale najczęściej, bo na miejscu w salonie Elite (tu jest przytulnie :)) jeżeli chodzi o Wawę.
napisał/a: ~marcelina 2011-05-17 18:18
bella10 napisal(a):
~zakłopotana napisal(a): no właśnie nie bardzo jest możliwość żeby wyjechać na weekend :( więc potrzebuje coś na miejscu? najlepiej w Warszawie :) znacie jakieś przytulne salony w stolicy? no i jaki zabieg polecacie?


Przytulnych salonów jest sporo w Warszawie, ale każdy z nich ma swój wyróżnik:) Z zabiegów, które błyskawicznie poprawiają humor i dają wymierne efekty dla sylwetki to hydroterapia. Dla mnie błogosławieństwem są kąpiele perełkowe z ozonem, az nie chce mi się wychodzić z wanny. Ostatnio poprosiłam podwdójny seans :) Po tym czuje się lekka i skóra jest delikatna jak po peelingu. Po takim zabiegu świetnie wchłaniają się kosmetyki. Spróbujcie, przed świętami świetny relaks:) Korzystam z tych zabiegów w Spa, ale najczęściej, bo na miejscu w salonie Elite (tu jest przytulnie :)) jeżeli chodzi o Wawę.Przyznam ze nie próbowałam jeszcze takiego zabiegu.A brzmi rzeczywiscie bardzo zachecajaco.Sama chociazby dla odpręzenia spróbowalabym takiego zabiegu.Ten gabinet jest na Kabatach ?