Prognoza Feng Shui na styczeń 2012

napisał/a: Małgorzata Gałkowska-Błądek 2012-01-10 21:12
Czego możemy spodziewać się w styczniu 2012?

Styczeń według słonecznego kalendarza chińskiego rozpoczyna się 5 stycznia o godzinie 23:44 (czasu polskiego) i potrwa do 4 lutego 2012 do godziny 11:23.
W centrum pojawia się teraz energia 6 symbolizująca wojskowość, porządek, zasady i prowadzenie wojen. Tak więc możemy być świadkami wielu wydarzeń związanych z tymi aspektami. Jednocześnie wciąż jeszcze panuje energia roczna poprzedniego roku – 2011. Te dwie energie razem mogą dawać obraz zniszczeń w efekcie działań militarnych, mogą wyjść na jaw ponure tajemnice, usłyszymy o wielu sprawach sądowych, o przełomach w sprawach, a niektórzy dostojnicy (zwłaszcza wojskowi) mogą stracić swoje funkcje. W ogólności może pojawić się teraz zjawisko „czystki” w firmach, w rządach, mogą posypać się przysłowiowe głowy. Energia 6 symbolizuje głowę i działania związane z bronią, a 7 zniszczenie; możemy więc usłyszeć częściej o próbach samobójczych (postrzelenie w głowę). W rządach państw mogą nastąpić zmiany. W firmach awanse i zwolnienia – niestety częściej te drugie...Jednak najwięcej będzie się działo w rządach państw, w zarządach wielkich firm, na prestiżowych stanowiskach. Urzędnicy państwowi będą teraz na cenzurowanym.
Możliwe są też jakieś protesty i rozruchy w stolicach państw. Uważajmy też na drogach, ponieważ może być teraz więcej wypadków. Możemy też usłyszeć o działaniach militarnych, może być jakaś stolica zbombardowana, albo jakieś duże miasto – istnieje możliwość jakiejś zorganizowanej zbrojnej akcji – najbardziej prawdopodobny jest kierunek południowo wschodni i wschodni (Bliski Wschód?). Niewykluczone są też ataki terrorystyczne związane z podkładaniem bomb w stolicach państw. Ataki mogą być skierowane na przywódców państw, duchowych, religijnych albo jakieś inne ważne osobistości. Tak więc styczeń może być trochę nieprzyjemny i trzymający w napięciu. Również w przyrodzie mogą nas spotkać jakieś krańcowe zjawiska, silne wiatry, huragany, wybuchy wulkanów.

Kierunek południowo wschodni – jeśli tam mamy sypialnię albo wejście do domu, możemy poczuć się przytłoczeni codziennymi obowiązkami – nagle okaże się że mamy potwornie dużo do zrobienia, pełno zaległości, a sił niewiele. Szczególnie może to dotykać kobiety. Mogą one nawet przypłacić stres pogorszeniem zdrowia. Miesiąc może być wybitnie stresujący. Sytuacje mogą nas zaskakiwać, mogą trapić nas sprawy sądowe, mandaty i wszelkie kontakty z służbami mundurowymi, które będą nam rzucać przeszkody pod nogi. Jeśli więc zamierzamy złożyć jakiś wniosek czy podanie albo rozpocząć jakikolwiek kontakt z władzą lub prawem – odłóżmy to do bardziej sprzyjających czasów. Relacje damsko męskie mogą stać się teraz mniej romantyczne, częściej będziemy poświęcać czas planowaniu i dyskusjom, rozwiązywaniu bieżących problemów. Nie załamujmy się więc myślami że nasz partner czy partnerka darzy nas mniejszym uczuciem – to chwilowe. Lepiej wiec ten miesiąc wykorzystać na uporządkowanie swoich spraw, generalne porządki w domu albo szybki remont – od lutego remonty w tym sektorze będą niewskazane (trzeba będzie je przeprowadzać w pewnych wyliczonych, krótkich odcinkach czasu). Dobrze będzie użyć w tym rejonie sporo koloru niebieskiego w tym miesiącu – pomoże złagodzić stres i może nawet przyniesie jakieś niespodziewane premie lub wygrane. Zajmijmy się więc usuwaniem zaległości – cóż, kiedyś i tak trzeba to zrobić...Jeśli na ten rejon przypada nasza firma lub mamy tam wejście do firmy – niestety musimy uważać na kontrole i kontakty z urzędami. Może się okazać, że czegoś nie dopatrzyliśmy wcześniej. Musimy też uważać na nasze postępowanie, bo będziemy teraz bardziej rozdrażnieni i skorzy do nieprzemyślanych posunięć – tak naprawdę sami możemy na siebie ściągnąć problemy prawne i finansowe. Zadbajmy wiec o księgowość i wszelkie umowy, papiery, zobowiązania, terminy. Kolor niebieski również i tu pomoże. Jeśli mamy wszystko w najlepszym porządku i nie mamy zaległości – może się okazać że wzrósł nasz prestiż, możemy coś zyskać w rankingach. Będzie trochę stresu i więcej pracy, ale efekty mogą być spektakularne. Zróbmy też kopie wszelkich dokumentów, bo mogą pojawić się problemy sprzętowe. Bardzo możliwe że papier w drukarce czy ksero skończy się w bardzo niewłaściwym momencie – kupmy większy zapas...

Po resztę przepowiedni zapraszam zainteresowanych na moją stronę.