Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Reklama własnej firmy

napisał/a: dragoon11 2018-11-11 13:26
Witam. Założyłem już chwilę temu własną firmę, ale widzę, że nie mam jak na razie zbyt wielkiego zysku, mało osób do mnie przychodzi i tak myślałem, że może to przez to, że nie zadbałem o odpowiednią reklamę tego miejsca. Co myslicie?
napisał/a: Habanera88 2019-01-18 12:34
Na 100% :D Spróbuj założyć profil na fb i tam się reklamować. Taniej niż na google.
cryForWoman
napisał/a: cryForWoman 2019-03-25 15:56
no nie wiem czy tak taniej :P
napisał/a: beabeti 2019-05-23 10:19
Skoro nie wiedzą, że taka firma w ogóle istnieje to raczej nie będą przychodzić :D co to za firma? też myślę, że profil na facebooku, strona itp. mogłyby pomóc przyciągnąć ludzi.
kchmiel93
napisał/a: kchmiel93 2019-07-25 10:10
Zależy co to za firma. Zależnie od branży i lokalizacji można stosować różne metody. Musisz określić kim są twoi klienci i jakie mają zachowania. Jeżeli są to osoby 50+ to raczej klasyczna reklama jak ulotki. Ludzie młodzi wiadomo, że trafią do nas przez internet - profil na fb, ale także udzielanie się na różnych grupach czy też nawet założenie własnej. Założenie strony i pozycjonowanie jej w Google to też może pomóc.
MaSiwka
napisał/a: MaSiwka 2019-07-30 09:56
Jeżeli produkt jest nietypowy to raczej reklama w social mediach. Jak coś bardziej konwencjonalnego to pozycjonowanie - każdy sobie wyszuka jeżeli będzie potrzebować :)
Lena Cuzo
napisał/a: Lena Cuzo 2019-08-21 12:29
Spróbuj też tradycyjnie ulotki czy plakat powiesić tam gdzie Twoi potencjalni klienci bywają. Na przykład w pobliżu miejsca, gdzie sprzedają produkt będący dobrym komponentem do Twojego. Musisz określić grupę odbiorców i jak sprzedajesz coś dla kobiet to kieruj ofertę pod ich gust.