Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Ślub - List

napisał/a: p8w 2019-07-17 12:19
Witam,
Planuję przygotować krótki list dla mojej narzeczonej tuż przed ślubem. Chciałbym prosić o Państwa opinię na ten temat oraz uwagi do listu który napisałem:

"Już za kilka chwil zmieni się wszystko w naszym życiu. Dziś rozpoczynamy Naszą największą przygodę w której wśród wszystkich bliskich Nam osób, będziemy ślubować sobie miłość i wierność do końca naszych dni. Kocham Cię coraz bardziej każdego dnia, Kocham każde Twoje spojrzenie i Twój uśmiech oraz to że już za chwilę stajesz się moją żoną, że już za chwilę powiem: to moja żona. Moja jedyna. Obiecuję Ci że będę chronił Ciebie i naszą wieczną miłość na zawsze… "

Z góry dziękuję i Pozdrawiam :)