Strajk?!!!!

sagemka222
napisał/a: sagemka222 2010-08-02 01:31
Po tym jak dostałam minusa przy pytaniu "Czy w ciąży czułyście się piękne" gdzie zamieściłam swoje zdjęcie z brzuszkiem i jako jedyna dostałam minusa chcę ogłosić STRAJK i prosić was dziewczyny, abyśmy zrobili cos z tymi holernymi minusami!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę redakcję aby jakoś to zmieniła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Albo wprowadzi uzasadnienie dawania minusów i żeby były one np widoczne tylko dla osoby która dostała albo dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!albo wiecznie będę robić tego typu protesty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jestem informatykiem z zawodu i wiem, że wszystko da się zrobić tylko trzeba chcieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jak nie to sama mogę napisać kod do tego aby nie bylo minusów!!!!!!!!!!!!!!!!!Albo żeby było do nich uzasadnienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
magdagac1
napisał/a: magdagac1 2010-08-02 01:49
Ale się zdenerwowałaś...Zresztą się nie dziwię..przy takim pytaniu minus...:/...bezsens.
Ja też od jakiegoś czasu dostaję minusy i jest to systematyczne...podejrzewam kto to,ale bez dowodów nie chcą oskarżać...
Nie powinnaś się tak denerwować...ta czerwona ręka nie jest tego warta...
Pozdrawiam...
klaudus
napisał/a: klaudus 2010-08-02 01:54
oJ TO RZECZYWISCIE JAKAŚ NIE UMYSLNA TO KLIKNEŁA DOSLOWNIE... PEWNEI NAWET NIE MYSLAŁA JAK WSTAWIALA MINUSA ZGADZAM SIE POWIINI ROBIĆ TAK ABY JAK KTOS DAJE MINUSA TIO Z UZASADNIENIEM WTEDY JAK UZASADNI MINUS BY SIE LICZYL;];]JESTEM ZAAAAAAAAA
bloondyna
napisał/a: bloondyna 2010-08-02 02:20
Bez przesady... zdaje się że każdemu przeszkadzają niezaargumentowane minusy, ale nie jest to powód, by zakładać na ten temat bodajże trzeci temat! Dla mnie jeszcze większą zgrozą jest to, jaką wagę niektórzy przykuwają do ocen - zwłaszcza minusów.
Bo albo a) jesteś na portalu, by dzielić się sugestiami, przeżyciami lub radami, albo b) zbierasz punkty jak leci i liczy się tylko ranking...
No przepraszam, ale ja po twoich topikach niestety widzę w Tobie pazerę, która oczekuje tylko punktów w rankingu i przeżywa jak mrówka okres każdy punkcik ujemny...
olcia_niuu
napisał/a: olcia_niuu 2010-08-02 03:07
Nie masz się czym przejmować i denerwować:)
Bardzo często dostaję minusy,ale myślę,że to tylko z czystej złośliwości,a że nie ma uzasadnienia oceny to znajdują się odważne;]
Ja to olałam:)
Niestety nie pozbędziemy się co niektórych złośliwych i zazdrosnych istot!
Pozdrawiam odważne:)
seatibiza
napisał/a: seatibiza 2010-08-02 09:18
to fakt....trochę przykro jest gdy nasza odpowiedź jest minusowana,ale wydaje mi się że nie warto się aż tak tym przejmować....takie sytuacje były,są i będą !
każdy z nas piszę tu ,to co czuje i odpowiada na pytania z własnego doświadczenia....jednemu to się podoba ,drugiemu nie,dlatego nie patrz na to...ważna jest chęć udzielenia pomocy czy rady:)
iwa643
napisał/a: iwa643 2010-08-02 09:51
zgadzam sie
napisał/a: just831 2010-08-02 11:17
mi tam to zwisa czy mam minus czy nie
ale zgadzam się z tobą że powinno być coś takiego jak uzasadnienie minusa!!!!
czekam aż redakcja się na to zdecyduje!!!!
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2010-08-02 11:33
Działania dotyczące likwidacji "plusów i minusów" do pytań zostaną wzięte pod uwagę przy aktualizacji ustawień systemowych. Termin aktualizacji jeszcze nie jest nam znany.
jula2
napisał/a: jula2 2010-08-02 11:38
Nie podchodziłabym do tego tak emocjonalnie,każda z nas ma inne zdanie i tak jak dziewczyny piszą jednej się to podoba drugiej nie,ale uzasadnienie przy minusach powinny być!
napisał/a: Tallaa 2010-08-02 14:18
też sądze że te minusy to głupota. Ale nie powinnyśmy się nimi przejmowac i się z tego powodu denerwowac. Poprostu ktoś cię nie lubi i dlatego daję Ci te minusy- złosliwosc. Wiem, bo moja siostra ma tutaj konto i zagląda tutaj raz na pół roku, ale jak juz jest to od razu wszystkim leca minusy.... bez sensu... Ja na początku przebywania na polkach dałam parę razy minusa, wiem że to głupie teraz. Bo każdy ma swoje zdanie i mysli i może to napisac. ale rózni są ludzie.
Nie przejmuj się, bądz spokojna, dbaj o dzidziusia w brzusiu...
agneszakrzewska
napisał/a: agneszakrzewska 2010-08-02 14:18
WIECIE AMI NIE ZALEŻY ..JAK KTOŚ CHCE NIECH DAJE MINUSA NIE MA PROBLEMU!KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE ,JAK SIE KOMUŚ NIE PODOBA TO OK..NIECH DA MINUSA MI..MA TAKIE PRAWO!!UWAŻAM,ZE REDAKCJA NIE POWINNA TEGO ZMIENIAĆ..BO WTEDY ZACZNIE SIE ZAMENT I NASKAKIWANIE NA SIEBIE..ATO JEST NIE POTRZEBNE//JESTEŚMY TU DLA PPRZYJEMNOŚĆI..RELAKSU ANIE ŻEBY SIE KŁÓCIĆ..BO KTOŚ MI DĄŁ MINUSA!!NO OK.ZDENERWOWAŁAŚ SIE SAGEMKA NO KTOŚ NIE FER DAŁ CI MINUSA..ALE TY SIE TYM PRZEJMUJESZ..DOROSŁA KOBIETA TAKIMI PIERDOŁAMI...NIE PRZEJMUJ SIE..BO NAPRAWDE NIE MA CZYM!!PAMIETAJ JESTEŚ W CIĄZY A W CIĄZY NIE WOLNO SIE DENERWOWAĆ!!POZDRAWIAM