Tłumaczenie na angielski

napisał/a: shirlenexyz2983 2015-05-05 22:18
Witajcie Kochane, właśnie kończę pisać swoją pracę magisterką. Na mojej uczelni potrzebne jest streszczenie tej pracy na dwie-trzy strony po angielsku. Z angielskim nie mam do czynienia od dawna i potrzebuje znaleźć kogoś kto robi tłumaczenia na angielski. Nie potrzebuję tłumaczenia specjalistycznego, tylko takie zwykłego z języka polskiego na obcy. Bardzo ważna jest dla mnie terminowość, nie chciałabym dodawać sobie dodatkowego stresu i zamartwiać się czy aby wszystko będzie gotowe na czas.
napisał/a: Malwinq 2015-05-06 07:41
Jeżeli chcesz szybko terminowo i to tylko tyle objętościowo czyli od 2 do 3 stron to już klikaj w sieci , a tam jest mnóstwo biur, które w przystępnej cenie zrobią dla Ciebie takie tłumaczenie, a piszę z takim przekonaniem bo mój brat miał podobne wymagania w tamtym roku, ale na język niemiecki gdyż jego uczelnia współpracuje z niemieckim uniwersytetem i wymieniają się takimi pracami międzyuczelnianie.
napisał/a: realmadryt 2015-05-06 22:37
Moja siostra najpierw poprosiła koleżankę o przetłumaczenie streszczenia do pracy. To była katastrofa, która wyszła na jaw przez przypadek. Potem na szybko szukała w necie biura tłumaczeń. Tam zrobili to jak trzeba, więc nie ma co testować jakiś półśrodków, tylko trzeba szukać profesjonalistów. Trzymam kciuki za ciebie i twoją pracę. Życzę powodzenia.
napisał/a: stuugafka 2015-05-07 10:00
No właśnie, nie zlecaj tego jakimś znajomym! To musi być zrobione fachowo, bez błędów. Tak, jak moi poprzednicy poradzę ci poszukanie w necie jakiegoś centrum tłumaczeń, które z takim zadaniem poradzi sobie bez problemu-) zrobią to szybko i online, a to bardzo ważne, jeśli zależy ci na czasie nie wiem, ile to będzie kosztowało, ale myślę, że majątku na tłumaczenie tych 3 stron nie stracisz
napisał/a: zuzka77 2018-09-17 21:24
firm takich coraz więcej, więc jest łatwiej
napisał/a: jolkanowak3 2018-09-18 09:42
Ja nie znam niestety nikogo, kto mógłby pomóc... ale myślę, że tłumaczenie na angielski jest teraz bardzo popularne!