usuwanie tłuszczu - liposukcja??

napisał/a: dynamite 2010-03-31 08:33
Zauważyłam, że od niedawna temat operacji plastycznych, powiększania piersi, czy usuwania tkanki tłuszczowej przestał być tematem tabu i coraz więcej kobiet decyduje się na tego tupu zabiegi.
Chciałabym was zachęcić do dyskusji na temat usuwania tkanki tłuszczowej.
Czy poddałybyście się takiemu zabiegowi, jeśli tak to dlaczego?
I jeszcze jedno pytanie, którą z metod wybrałybyście, bo wiem, że tradycyjna liposukcja powoli odchodzi do lamusa, a na jej miejsce pojawiają się nowe metody, bardziej bezpieczne i mniej inwazyjne.
napisał/a: messia 2011-02-17 16:43
Tego typu zabiegi teraz już są praktycznie całkowicie bezpieczne. Masz rację, że tradycyjna liposukcja nie jest już tak często wybierana. Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem jest liposukcja wodna, którą oferuje warszawska La Perla, odbywa się ona za pomocą urządzenia Body-Jet, co jest o wiele mniej inwazyjne niż liposukcja tradycyjna.
napisał/a: tylu 2011-04-26 20:49
No faktycznie, metod na poprawę figury jest sporo. Natomiast ja widziałam efekty pracy dr Osucha - pokazywał mi zdjęcia przed / po. Muszę przyznać, że wygląda rewelacyjnie. Wydaje mi się, że liposukcja chirurgiczna, plastyka brzucha - to jednak najskuteczniejsza metoda.
napisał/a: madlin 2011-06-20 13:13
faktycznie efekty takich zabiegów są widoczne od razu. Czytałam ostatnio że ten Vibrolipo jest dobrą metodą http://www.iqmedica.pl/vibrolipo,14,3.html Wiadomo, że najlepiej najpierw iść na konsultację, by specjalista doradził odpowiedni rodzaj liposukcji dla naszego organizmu. Oczywiście, nawet po zabiegu trzeba zachować minimalną aktywność fizyczną i w miarę zdrowy tryb życia by rezultaty się utrzymały.
napisał/a: chita 2011-09-28 13:37
Szczerze mówiąc to nie wiem tak do końca czy ja bym się poddała temu zabiegowi, najpierw próbowałabym chyba pozbyć się tłuszczu i wagi na własną rękę, dieta i ćwiczenia. jesli by mi się nie udało to wtedy tak, pomyslałabym o zabiegu. Znaną kliniką jest klinika dra Kratochwila, na ich stronce wiele informacji merytorycznych na temat różnych zabiegów można wyciągnąć. Wśród osób, które ja znam ten dr słynie z tego typu zabiegów jeśli chodzi o operacje plastyczne, medycyne estetyczną etc. Na jego stronce można poczytać sobie właśnie o zabiegu przeszczepu tkanki tłuszczowej i usuwaniu tłuszczu.
napisał/a: salmonka 2011-10-11 11:46
Witam dziewczyny, a ja cał czas zastanawiam się nad operacją brzucha, po ciaży. Mam okropnie zwisające fałdki i chciałabym w końcu coś z tym zrobić. Pieniążki długo zbierałam, i teraz nie wiem na jaką klinikę się zdecydować. Jestem z Lublina i podobno w CM Medicos są dobrzy chirurdzy? Możecie się podzielić swoimi doświadczeniami?
napisał/a: barbaraska 2012-05-25 10:54
salmonka napisal(a):Witam dziewczyny, a ja cał czas zastanawiam się nad operacją brzucha, po ciaży. Mam okropnie zwisające fałdki i chciałabym w końcu coś z tym zrobić. Pieniążki długo zbierałam, i teraz nie wiem na jaką klinikę się zdecydować. Jestem z Lublina i podobno w CM Medicos są dobrzy chirurdzy? Możecie się podzielić swoimi doświadczeniami?

Hej salmonka,
Zrobiłaś już coś ze swoim problemem? Nie wiem czy liposukcja czy też może plastyka brzucha byłaby u Ciebie konieczna. Mnie wystarczyło odessanie tłuszczu, ale słyszałam, że jak fałdy skóry są duże to trzeba je usunać chirurgicznie. Mój zabieg robiłam w medicosie i jestem zadowolona, więc możesz tam śmiało iść :)
napisał/a: salmonka 2012-05-29 11:15
barbaraska napisal(a):Hej salmonka,
Zrobiłaś już coś ze swoim problemem? Nie wiem czy liposukcja czy też może plastyka brzucha byłaby u Ciebie konieczna. Mnie wystarczyło odessanie tłuszczu, ale słyszałam, że jak fałdy skóry są duże to trzeba je usunać chirurgicznie. Mój zabieg robiłam w medicosie i jestem zadowolona, więc możesz tam śmiało iść :)


Dzięki bardzo za dobrą radę. Jeszcze nic nie zrobiłam. Cały czas coś tam patrzę, czytam o nowościach. Jak lekarze w Medicosie? boję się powikłań i długiej rekonwalescencji.
napisał/a: trycja13 2012-06-13 14:00
nie pokusiłabym sie raczej o tak drastyczne srodki
napisał/a: barbaraska 2012-06-14 09:37
Mną zajmował się dr Wojciech Chromiński, ale ogólnie lubelski Medicos jest w porzadku kliniką. Jak mam dość lekarzy z nfz to idę tam.
napisał/a: letgo14 2012-06-27 21:18
dziewczyny dlaczego to robicie? przeciez to jest takie bolesne i niebezpieczne, zastanówcie sie 2x a zabieg i tak trzeba powstarzac
napisał/a: anienka 2012-07-19 14:31
ryzyko jest zawsze, ale zminimalizowane jesli oddajesz sie w ręce specjalisty :) wiadomo, że nie warto szukać ofert gruponowych tylko lekarzy z polecenia, a takim na pewno jest dr Osuch, zresztą znany nawet z telewizji specjalista. sama noszę się z zamiarem małej korekcji, myśl o liposukcji też mi nieobca, ale jak na razie zapoznaję się z tematem poprzez youtuba, muszę to kilka razy przemyślec zanim pójdę na kosultację.