Wygrana totolotka z feng shui

napisał/a: ~Niki 2009-06-03 14:45
Witam, jak przyciągnąć do siebie pieniądze - najlepiej wygrać w LOTTO:)?
napisał/a: ~Katarzyna 2009-06-03 19:29
:)) niestety, choć bardzo byśmy tego chcieli feng shui nie pomaga wygraćw totka, a szkoda ;)))
znam natomiast pewien sposób - dobrze jestdać kupon do skreślenia małemu dziecku. Dziecko ma dużą intuicje,jeszcze niczym nie skażoną i ponoć najtrafniej skreśla liczby. Możesię uda.
Z feng shui można natomiast wzmocnić sobie sektorbogactwa w domu. Po odpowiedniej aranżacji zaczną do nas napływaćpieniądze, może to nie będą kwoty jak z wygraej w totka, ale myślęże będą zadowalające.
napisał/a: ~gość 2009-06-04 19:27
można wygrać w różne gry korzystając z Feng Shui
Trzebatylko wiedzieć jak.
napisał/a: kama_80 2009-06-05 08:48
Jak dla mnie feng shui nie pomoże wygrać w totolotka. Pieniądze sąśrodkiem do realizacji jakiegoś celu, a nie celem samym w sobie. Naszemarzenia o domu, czy wygranej możemy wspomagać pozytywnym myśleniem(polecam książkę „Sekret”). A co do feng shui to możemyaktywizować sferę BOGACTWA (południowy- wschód). Jeśli nam brakujepieniędzy to możemy popracować nad tym rejonem. Jednak nie możemyoczekiwać, że dzięki zamianom w tym miejscu od razu wygramy w totolotka.Pozdrawiam
napisał/a: ~gość 2009-06-05 14:16
i tu się mylisz - jak bardzo, nawet nie masz pojęcia!
To o czympiszesz czyli te wszystkie strefy bogactwa i inne wynalazki już dawno sięprzejadły ponieważ jest to specjalnie wymyślona odmiana FS na potrzebyzachodu aby każdy mógł sobie zrobić wykres na podstawie jednejksiążeczki.
A odnośnie siły woli i pozytywnego myślenia to niktza to rodziny nie wyżywi.
napisał/a: kama_80 2009-06-06 14:21
Nie uważam żebym się myliła (każdy ma swoją rację)...Pan/i "gość"tylko krytykuje inne wypowiedzi...
napisał/a: kama_80 2009-06-06 14:25
Proszę w takim razie Pan/i "gość" zdradzić nam jak wygrać z w różnegry wykorzystując wiedzę FS..:).Poza tym proponuję się przedstawić lubzalogować, przynajmniej wiadomo by było kim Pan/i jest:).
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-06-06 14:57
Witam wszystkich!
Nie rejestrowałem się wcześniej ponieważ mojewypowiedzi nie wzbudziły zainteresowania ale widzę że są osoby którepragną poznać co to prawdziwe Feng Shui.

Powracając dotematu ...

kamo,
napisz proszę dlaczego nie uważaszże się mylisz w temacie FS i jego wpływu na nasze pieniądze. Bardzomnie interesuje Twój punkt widzenia.
Ja natomiast napiszę Ci jakza pomocą FS poprawić swój status majątkowy.
napisał/a: ~agnieszka 2009-06-07 13:14
Wlade - pisz ! i nie oszczedzaj w slowach ! ostatnio generalnie wszystko misie wali na glowe - poczawszy od sytuacji finansowej konczac na sprawachsercowych.. zawsze wiedzialam, ze Feng Shui ma cos w sobie, ale jakos niebylo mi po drodze, zeby ustawic cokolwiek na "swoim" miejscu. Chybaprzyszla najwyzsza pora.. Wiem, ze nie wszystko na raz - dlatego zaczynamod zrobienia najzwyklejszego porzadku...
napisał/a: Włodzimierz Buliński 2009-06-07 16:08
Agnieszko,
świetnie Cię rozumiem!
Moja przygoda z Feng Shuizaczęła się podobnie i zaczynałem jako ktoś kto potrzebuje pomocy.Teraz sam pomagam innym.
Jeśli masz jakieś osobiste problemyktorych nie chcesz opisywać na forum pisz do mnie na maila.
Czasamito właśnie FS jest powodem niepowodzeń ale najczęsciej problem tkwi wosobistym wykresie człowieka. Właśnie w Czterech Filarach Przeznaczeniaznalazłem te "brakujące ogniwo" pozwalające na rowiązanieproblemów.
Wyobraź sobie że na podstawie daty urodzenia możnadosyć szczegółowo poznać los człowieka i jego samego.
pozdrawiam
napisał/a: ~Katarzyna 2009-06-07 21:53
4 filary przeznaczenia nie pomagają szczegółowo poznać nam człowieka.Z wykresu wynikają tylko prdyspozycje i skłonności człowieka do np:zarabiania pieniędzy, predyspozycji do posiadania kochanek, do pełnionychzawodów itp. Poza tym po wykreśleniu 10 letnich okresów szczęścia,rocznych, miesięcznych itd. można określić jedynie to, że w tym czasiewarto podjąć działanie, czyli zagrać w jakąś grę, założyć firmę,zainwestować w coś. I na odwrót, kiedy z wykresu wynika, że obecniemamy dołek to wtedy jest to dla nas sygnał ze czas jest niekorzystny ilepeij się wstrzymać.
4 filary przeznaczenia określają jakimżywiołem jesteśmy (tzw. dzień mistrz). Określają czy stosunki znaszymi rodzicami, rodzeństwem, małżonkiem wychodzą nam na dobre czywręcz odwrotnie.
Proszę nie robić z tego wielkiego czary mary. 4filary przeznaczenia stanowią jedynie dodatek do ekspertyzy feng shui.Wnoszą jedynie dodatkowe informacje. A co do szkoły Ba Gua jest tonajmłodsza szkoła feng shui, stworzona przez tak zwaną sektę czarnychczapek. Jest to synteza wiadomości z wcześniejszych szkół Feng Shui -przyswajalna dla człowieka zachodu. Stosować można dowolną szkołęfeng shui, jeśli komuś dana nie odpowiada, to niech zastosuje inną.Żadnej szkoły feng shui nie powinno się negować bo to świadczy jedynieo nieznajomości tematu.
napisał/a: kama_80 2009-06-08 08:46
Witam,
Walde miło Cię poznać:). Co do wyjaśnień - przyjmujętaki punkt widzenia jak Katarzyna (moja przedmówczyni). Nie krytykujężadnej ze szkół FS - poza tym nie jestem ekspertem, wciąż się uczę oFS i dlatego tu jestem. Zmieniając temat: napisz mi proszę jak wedługCiebie mogę poprawić swoją sytuację finansową? Pozdrawiam